HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Цеца Бисексулака верувале или не

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Цеца Бисексулака верувале или не   Пон Фед 04, 2008 9:16 pm

Цеца е бисексуалка

Есад Самарџиќ, поранешен менаџер на Светлана Цеца Ражњатовиќ, изнел во јавноста дузина обвинувања на сметка на својата поранешна штитеничка, која според него, користела разни “методи“ за да успее во светот на музиката. Тој за неделникот Арена раскажал како Цеца стигнала до статусот најголема српска ѕвезда, а на тој пат, според него, имало се освен фер игра.

“Пееше лошо, но беше подготвена да стори се за да стане ѕвезда. Мене се обиде да ме придобие со итрина, а на првата средба се покажа како лесна женска“, рекол 49-годишниот Есад Самарџиќ и додал како на самиот почеток на нивната соработка “ја превртел во гардероба на една дискотека“. Потоа, тврдел Самарџиќ, таа се впуштила во романса со неговиот брат, Хари, а поради тоа двајцата наводно едвај сочувале жива глава.

“Неколкупати аркановите злосторници доаѓаа во Швајцарија со намера да го ликвидираат мојот брат, но и мене. Дури и швајцарската полиција не предупредуваше на тоа. Во една прилика мојот брат беше затворен во еден белградски подрум и врзан, а му давале само едно јаболко дневно“, рекол Самарџиќ.

“Таа секогаш се однесуваше како пачавра и секој што сакаше да ја искористи го правеше тоа многу лесно. Таа не е само лесна жена, туку Цеца е и бисексуалка. Таа освен со мажи, спиеше и со жени. Добро познавам една нејзина партнерка, која сега е мажена во Италија. Мислам дека сеуште се во врска, а по сегашното нејзино однесување, Италијанката не и е единствена партнерка“, раскажал бившиот менаџер на Цеца.

Тој рекол дека се одлучил да зборува јавно бидејќи сакал нејзината многубројна публика да дознае колку е валкан патот на Цеца до ѕвездите.


Извор: Нет Прес

Чекаме ваши коменетари

cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: мало клипче за мотивација   Пон Фед 04, 2008 10:58 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Жени превземете иницијатива   Сре Фед 06, 2008 10:55 am

Иако мажите ги убедуваат жените, дека уживаат во долго и нежно водење љубов, бидете сигурни дека потајно сакаат партнерката целосно да подиви. Еден совет: жени, преземете ја иницијативата и покажете ја својата нескротлива природа. Збеснете вие, збеснете ги и него.

Како ? Јавнете го дечкото, но така да со грбот сте свртени кон неговото лице. Додека му седите одозгора, бидете во рамна положба, затоа што со мрдањето може да му предизвика болка кај органот. Рацете потпрете ги на неговите бутови, и полека почнете да залегнувате наназад. Малку вештина, и ќе ја најдете положбата во која и двајцата ќе уживате. Можете да го забрзувате темпото и да ја одредувате длабочината на пенетрацијата.

Со тоа што му го вртите грбот на дечкото му ставате до знаење дека сакате само секс, без духовно зближување. Мажите сакаат кога жената ќе ги изненади со ваков гест. Спонтаната и дива жена, секогаш била предизвик за секој маж.


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Цеца Бисексулака верувале или не   Сре Мар 05, 2008 6:43 am

e cuco tuka ima eden mal problem..za da prevzemes inicijativa treba prvo da najdes zrtva..koga ke ja najdes zrtvata da ne ti kidne..posto mnogu inicijativa gi plasi muzite..Smile)e sega ja cujam kaj se naogaat zrtvi..more,i topic ke otvoram za toa..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Цеца Бисексулака верувале или не   Сре Мар 05, 2008 6:45 am

a inace Ceca i ja bi ja lezela..Smile) znaci ja,Ceca i uste eden..Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Цеца Бисексулака верувале или не   Сре Мар 05, 2008 7:52 am

aj edna pesna..ali adminov da pee..Smile)
edno vreme mu bese posvetena na eden gad..sega veke na nikogo ne ja posvetuvam..Smile)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Цеца Бисексулака верувале или не   Сре Мар 05, 2008 8:02 am

a sega ke si peam ja..za mene..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
whitesnake
Член
avatar

Број на мислења : 4
Registration date : 2008-03-08

ПишувањеПредмет: Re: Цеца Бисексулака верувале или не   Саб Мар 08, 2008 7:40 pm

a inace Ceca i ja bi ja lezela..Smile) znaci ja,Ceca i uste eden..Smile i jas normalno bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Цеца Бисексулака верувале или не   

Вратете се на почетокот Go down
 
Цеца Бисексулака верувале или не
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЛЕЗ-ГАУ-БИ-СЕКС-Пријателско катче...LEZZ-GAY-BI SEX kutak-
Отиди до: