HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Гау и Лез -БИ -Приде _гордост-Gay.LEZ;BI GORDOST

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Гау и Лез -БИ -Приде _гордост-Gay.LEZ;BI GORDOST   Нед Мар 09, 2008 9:16 pm

Ovo je jedan teskst posvcen razmilsjanu jedog gay muskraca >>

Мене ми е скурчено нашето лицемерие од типот „Немам јас ништо против педерите, само не е тоа за во јавност.„ Ја бре, мајката... Немам ни јас ништо против жените, само нека си седат дома, а кога ќе излегуваат надвор исклучиво во шатор-амбалажа, ко на Авганистанска модна ревија, и да не пропагираат ништо женско. Контури на цицка да не се оцртаат, женска кожа да не се наѕре. Отприлика така звучат овие наши големи „либерали„. Притоа сите среќни и задоволни со нашата европска толеранција, а во јавноста официјално педери – не постојат. Ем волкот сит, ем офците ги нема. Таквиот став во својата суштина е крајно хомофобичен и дискриминаторски. Како што кажа девојката во видеото, да беше светов идеален, немаше да има потреба јас да излезам надвор и да потенцирам дека сум геј, нешто поразлично од остатокот, затоа што никој К*р немаше да го боли за тоа. Но во ситуација кога повеќето македонски глави се вжешуваат од помислата хомосексуалци да излезат на улица, вие драги мои, и тоа како имате проблем со тоа што јас сум геј.

Земно до Блогот на Сатнелем Гау дечко некаде од Македонија

_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-МомциПоследната промена е направена од Cura_sk25 на Нед Апр 06, 2008 5:48 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Видео клип   Нед Мар 09, 2008 9:19 pm


_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-Момци

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
 
Гау и Лез -БИ -Приде _гордост-Gay.LEZ;BI GORDOST
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЛЕЗ-ГАУ-БИ-СЕКС-Пријателско катче...LEZZ-GAY-BI SEX kutak-
Отиди до: