HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 ЗОШТО Е ПОДОБРО ДА СИ ЖЕНСКО-Zasto je bolje da si zensko??

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: ЗОШТО Е ПОДОБРО ДА СИ ЖЕНСКО-Zasto je bolje da si zensko??   Вто Мар 18, 2008 8:05 am

Ovaj deo je u prevodu???

Ali ipak vase misljene???

Додека те масираат, не мора да црвенееш поради ерекцијата.
-----
Не добиваш напади на епилепсија штом ти падне влакно од глава.
------
За време на бродолом, те спасуваат меƒу првите.
------
Пошто фраерите се уште мислат дека треба да ти плаќаат пијачка, заштеденото можеш да го инвестираш, да речеме, во нов дечко.
------
Подобро е да си фина татина ќеркичка отколку лигав мајкин син.
------
Имаш шанси да ја задржиш возачката дозвола и при тешки сообраќајни прекрошоци (шифра: плачи, плачи...)
------
Постои Бред Пит.
------
Кога те прашуваат дали сакаш во брак, добиваш прстен кој подоцна можеш добро да го наплатиш.
-------
Мажите умираат порано а жените го добиваат осигуруваœето.
-------
Многу понормално е да користиш вибратор отколку да ебеш кукла на дуваœе.
-------
Во женските магазини ставаат подароци.
-------
Не треба да локаш цела вечер да бидеш пијана.
-------
Речиси секогаш знаеш дали детето е твое (важи само за плавуши)
-------
Ретко се загубуваш бидејќи не ти е глупо да застанеш и да прашаш некого.
-------
Не мора да знаеш како функционира моторот бидејќи секогаш ќе се најде некој šубезен дечко.
-------
Не мора напамет да ги знаеш имиœата на сите фудбалски репрезентативци од 1980 па наваму.
-------
Главните последици од бурните ноќи можат да се покријат со пудра.
-------
После секс не мора со страв да се прашуваш: Којзнае дали и бев добар?
-------
Никој не ти се смее ако не можеш да ја дофатиш најгорната полица во супермаркет.
-------
Кујната не ти е реновираœе после еден приготвен ручек.
-------
Кога пеглаш нешто, се гледа дека е пеглано!
-------
Имаш потполно реалистична претстава кога некој ќе ти каже "20 сантиметри".
--------

_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-Момци

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
 
ЗОШТО Е ПОДОБРО ДА СИ ЖЕНСКО-Zasto je bolje da si zensko??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Женски муабети...Zenski razgovor..-
Отиди до: