HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Секси совети од мажи

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Секси совети од мажи   Вто Мар 18, 2008 8:37 am

Подолго време немаме пишувано совети од областа на сексот. Ако мислите дека се добри, применете ги. Ако имате Ваши совети, испратете ни ги.

1. Биди агресивна и фрли ме на ѕидот и обработи ме како Шерон Стоун во Бејзик Инстинкт.

2. Разбуди ме со јазикот, бакнувајќи делови од моето тело.

3. Додека гледаме телевизија, пушти го стапалото нека испитува во мојот скут.

4. Прати ми по пошта телеграма со детална анализа на твоето тело и што каде како функционира.

5. Обвиткувај ме со своите нозе, како да сум дрво по кое сакаш да се качиш.

6. Посети ме на работа, со отворено деколте. Ништо нема да можам да направам, ама ќе добиеш позитивни поени.

7. Опфати ги твоите гради и стисни ги брадавиците цврсто помеѓу прстите. Се стврднуваат пред моите очи.

8. Јави ми се по телефон и стенкајќи објасни ми колку е добро чувството кога се допираш.

9. Ако мораш да ме водиш во шопинг, обавезно дозволи ми да бидам во кабината додека пробуваш облека, посебно ако е долна облека.

10. Ако случајно ми го упропастиш денот по некоја твоја замисла (пример купување нешто), изненади ме да кога стигнам дома до новокупениот предмет пронајдам презервативче, лубрикант или некој сличен секс потсетувачки предмет.

_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-Момци

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
 
Секси совети од мажи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Maшки муабети -Мушки раговори-
Отиди до: