HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Erotski fantazii

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Erotski fantazii   Вто Мар 18, 2008 8:44 am

Лежевме во креветот и разговаравме за секојдневни теми. Целата ситуација беше искулирана. Но пролет е. па хормоните почнаа да работат.
Отпрвин почнав да го закачам грицкајќи го неговот увце, а тој како и многу пати претходно даваше отпор... онака мислејќи дека само играм игри. Но јас и понатаму упорно продолжив да ја подгревам ситуацијата со истите движење но и полека спуштајќи се и бакнувајќи го неговиот пупак. Но не застанав ни таму, се спуштив надолу бакнувајќи ја преку облеката неговата машкост. Во тој момент мислам дека и неговите хормони зовреа. Но повторно ме оттурна од себе. Јас се оттргнав неколку моменти и повторно нападнав тоа на најосетливите места, сеуште држејќи ја ситуацијата преку облеката. и веќе неможеше да дава отпор. Ми се нафрли и ја прифати мојата игра на допири преку облеката.почнувајќи од вратот, па надолу преку моите гради кон стомакот, преку меѓуножјето по бутовите па се до глуждовите. Пото се врати нагоре и го окри мојот стомак нежно бакнувајќи го со врвот од усните. Одеднаш ме зграпчи, ме преврте во креветот и пподолжи со нежните бакнежи по слабините а потоа и долж целиот грб полека отскривајќи дел по дел од моето тело. Одеднаш ми ја снема блузата и почнав га ги осеќам неговите допири по целиот мој грб, полека движејќи се нанапред и влегувајќи во мојот прслук. Е веќе во моментот кога ги допре моите набркнати пупки почнав да збеснувам. Се свртев, го оттурнав легнувајќи го на креветот, и нафрлувајќи се врз него. Почнав да му ги соблекувам блузата, па маицата, полека тргајќи му гоо каишот и откопчувајќи копче по копче ја ослободив неговата машкост. Веќе во наредниот момент незнам како но сфтив дека ја нема целата моја облека и ја осеќав топлината на неговот тело кое беше прилепено до моето. но сеуште ме држеше во искушение. Кружејќи околу моите гради преку скомакот на внатрешниот дел од бедрата но недопирајќи ја мојата веќе прилично навлажнета “маца“. Тогаш го грабнав неговиот и почнав нежво да го опсипувам со бакнежи и полека да го вшмукувам со моите усни. Но на моменти и повторно ослободувајќи го. Задоволството на неговото лице беше видливо и ме мотивираше уште повеќе. Затоа го земав во мојата уста нежно вртејќи со јазикот околу него и лижејќи го како лижавче. Одеднаш ја осетив неговата рака меѓу моите нозе како нежно ги отвара моите усни наогајќи го местото на женската екстаза, истоврменео со другата рака барајќи ги моите гради кои беа како активатор на темпирана бомба. тогаш за момент се пресеков ја подигнав глават. Мислев дека неможам да дишам а нешто одвнатре ме тераше да викам. Но сепак не пуштив ни глас. Повторно се спуштив кон неговиот нежно проагајќ преку него со јазикот. Од коренот до врвот. Тогаш и тој збесна и ја пикна својата глава меѓу моите нозе. осетив како некоја топлина ја облива мојата “маца“. Правеше нежни кругови околу и на моменти осеќав како навлегува со јазикот во мене. Повторно се пресеков за момент. Изгледа тоа го возбуди. Ме зграпчи ме фрли на креветот, ги рашири моите нозе, и продолжи со својата игра во малу поинаков облик. Едната рака си играше со моите пупки, со јазикот беше на мојот клиторис а со другата рака полека почна да невлегува длабоко во мене. После 10-тина минути вече неможев да издржам и морав да го осетам навлегува во мене. Полека без да ме примети ги дофатив со презервативите, отворив еден и се извртев во поснатата 69 за да го спремам и да фо наместам за тоа што следуваше. веќе во наредниог момент ме зграпчи и гполека почна да навлегува во мене. Тоа беше прекрасно чувство. се движеше отпрвин полека а со теот на врмето темпото се забрзуваше исто како и нашите срца. тогаш го добутнав од мене, а тој на момент се збуни. Но јас само се свртев со грбот кон него,а тој се насмевна сфаќајки ми ја замислата. Ме зграпчи од назад навлегувајќи уште подлабоко во мене од претходно заради слободаа на движење која позицијата ја овозможуваше. Во тие моменти целото мое тело трепереше од прекумерната возбуда и задоволството заради взаемноото уживање. Во тие моменти и двајцата веќе бевме на работ од лудилото. тој почна да забрзува, а телата почнаа да ни се потат заради возбудата која секој нареден момент се зголемуваше и зголемуваше се до моментот додека и двајцата на ја доживеавме екстазата на лудило во ист момент кој траеше и траеше и траеше се додека и двајцата не се фрливме на креветот со насмевки на лицата гледајќи се во очи... КАКВО ЛУДИЛО

_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-Момци

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
goran
Член


Број на мислења : 7
Age : 37
Местолокација : bitola
Registration date : 2008-03-24

ПишувањеПредмет: LJUBOV MOZEBI A SEX DAAAAA   Пон Мар 24, 2008 7:18 pm

MACE OVA STO GO PROCITAV MI SE DOPADNA I MISLAM DEKA E MNOGU ORIGINALNO IAKO MOZESE I PODOBRO:)
SE NADEVAM DEKA VO IDNINA KE PROCITAM POVEKE VAKVI TEKSTOVI ZATOA STO MOZE ZA NEKOGO DA SE I EDUKATIVNI:)
POZDRAV

Cura_sk25 напиша:
Лежевме во креветот и разговаравме за секојдневни теми. Целата ситуација беше искулирана. Но пролет е. па хормоните почнаа да работат.
Отпрвин почнав да го закачам грицкајќи го неговот увце, а тој како и многу пати претходно даваше отпор... онака мислејќи дека само играм игри. Но јас и понатаму упорно продолжив да ја подгревам ситуацијата со истите движење но и полека спуштајќи се и бакнувајќи го неговиот пупак. Но не застанав ни таму, се спуштив надолу бакнувајќи ја преку облеката неговата машкост. Во тој момент мислам дека и неговите хормони зовреа. Но повторно ме оттурна од себе. Јас се оттргнав неколку моменти и повторно нападнав тоа на најосетливите места, сеуште држејќи ја ситуацијата преку облеката. и веќе неможеше да дава отпор. Ми се нафрли и ја прифати мојата игра на допири преку облеката.почнувајќи од вратот, па надолу преку моите гради кон стомакот, преку меѓуножјето по бутовите па се до глуждовите. Пото се врати нагоре и го окри мојот стомак нежно бакнувајќи го со врвот од усните. Одеднаш ме зграпчи, ме преврте во креветот и пподолжи со нежните бакнежи по слабините а потоа и долж целиот грб полека отскривајќи дел по дел од моето тело. Одеднаш ми ја снема блузата и почнав га ги осеќам неговите допири по целиот мој грб, полека движејќи се нанапред и влегувајќи во мојот прслук. Е веќе во моментот кога ги допре моите набркнати пупки почнав да збеснувам. Се свртев, го оттурнав легнувајќи го на креветот, и нафрлувајќи се врз него. Почнав да му ги соблекувам блузата, па маицата, полека тргајќи му гоо каишот и откопчувајќи копче по копче ја ослободив неговата машкост. Веќе во наредниот момент незнам како но сфтив дека ја нема целата моја облека и ја осеќав топлината на неговот тело кое беше прилепено до моето. но сеуште ме држеше во искушение. Кружејќи околу моите гради преку скомакот на внатрешниот дел од бедрата но недопирајќи ја мојата веќе прилично навлажнета “маца“. Тогаш го грабнав неговиот и почнав нежво да го опсипувам со бакнежи и полека да го вшмукувам со моите усни. Но на моменти и повторно ослободувајќи го. Задоволството на неговото лице беше видливо и ме мотивираше уште повеќе. Затоа го земав во мојата уста нежно вртејќи со јазикот околу него и лижејќи го како лижавче. Одеднаш ја осетив неговата рака меѓу моите нозе како нежно ги отвара моите усни наогајќи го местото на женската екстаза, истоврменео со другата рака барајќи ги моите гради кои беа како активатор на темпирана бомба. тогаш за момент се пресеков ја подигнав глават. Мислев дека неможам да дишам а нешто одвнатре ме тераше да викам. Но сепак не пуштив ни глас. Повторно се спуштив кон неговиот нежно проагајќ преку него со јазикот. Од коренот до врвот. Тогаш и тој збесна и ја пикна својата глава меѓу моите нозе. осетив како некоја топлина ја облива мојата “маца“. Правеше нежни кругови околу и на моменти осеќав како навлегува со јазикот во мене. Повторно се пресеков за момент. Изгледа тоа го возбуди. Ме зграпчи ме фрли на креветот, ги рашири моите нозе, и продолжи со својата игра во малу поинаков облик. Едната рака си играше со моите пупки, со јазикот беше на мојот клиторис а со другата рака полека почна да невлегува длабоко во мене. После 10-тина минути вече неможев да издржам и морав да го осетам навлегува во мене. Полека без да ме примети ги дофатив со презервативите, отворив еден и се извртев во поснатата 69 за да го спремам и да фо наместам за тоа што следуваше. веќе во наредниог момент ме зграпчи и гполека почна да навлегува во мене. Тоа беше прекрасно чувство. се движеше отпрвин полека а со теот на врмето темпото се забрзуваше исто како и нашите срца. тогаш го добутнав од мене, а тој на момент се збуни. Но јас само се свртев со грбот кон него,а тој се насмевна сфаќајки ми ја замислата. Ме зграпчи од назад навлегувајќи уште подлабоко во мене од претходно заради слободаа на движење која позицијата ја овозможуваше. Во тие моменти целото мое тело трепереше од прекумерната возбуда и задоволството заради взаемноото уживање. Во тие моменти и двајцата веќе бевме на работ од лудилото. тој почна да забрзува, а телата почнаа да ни се потат заради возбудата која секој нареден момент се зголемуваше и зголемуваше се до моментот додека и двајцата на ја доживеавме екстазата на лудило во ист момент кој траеше и траеше и траеше се додека и двајцата не се фрливме на креветот со насмевки на лицата гледајќи се во очи... КАКВО ЛУДИЛО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Milena Stojanovic
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 61
Age : 35
Местолокација : Skopje
Registration date : 2008-02-15

ПишувањеПредмет: krkrkrkrkr   Чет Мар 27, 2008 7:52 pm

goki ne se fakaj na udica, ona e azdaja rendeer laze. ne e ona tolku so fino. ehhh da znaes... sea ne e neso u forma ali 2008ma cekame da se koregira malce

goran напиша:
MACE OVA STO GO PROCITAV MI SE DOPADNA I MISLAM DEKA E MNOGU ORIGINALNO IAKO MOZESE I PODOBRO:)
SE NADEVAM DEKA VO IDNINA KE PROCITAM POVEKE VAKVI TEKSTOVI ZATOA STO MOZE ZA NEKOGO DA SE I EDUKATIVNI:)
POZDRAV

Cura_sk25 напиша:
Лежевме во креветот и разговаравме за секојдневни теми. Целата ситуација беше искулирана. Но пролет е. па хормоните почнаа да работат.
Отпрвин почнав да го закачам грицкајќи го неговот увце, а тој како и многу пати претходно даваше отпор... онака мислејќи дека само играм игри. Но јас и понатаму упорно продолжив да ја подгревам ситуацијата со истите движење но и полека спуштајќи се и бакнувајќи го неговиот пупак. Но не застанав ни таму, се спуштив надолу бакнувајќи ја преку облеката неговата машкост. Во тој момент мислам дека и неговите хормони зовреа. Но повторно ме оттурна од себе. Јас се оттргнав неколку моменти и повторно нападнав тоа на најосетливите места, сеуште држејќи ја ситуацијата преку облеката. и веќе неможеше да дава отпор. Ми се нафрли и ја прифати мојата игра на допири преку облеката.почнувајќи од вратот, па надолу преку моите гради кон стомакот, преку меѓуножјето по бутовите па се до глуждовите. Пото се врати нагоре и го окри мојот стомак нежно бакнувајќи го со врвот од усните. Одеднаш ме зграпчи, ме преврте во креветот и пподолжи со нежните бакнежи по слабините а потоа и долж целиот грб полека отскривајќи дел по дел од моето тело. Одеднаш ми ја снема блузата и почнав га ги осеќам неговите допири по целиот мој грб, полека движејќи се нанапред и влегувајќи во мојот прслук. Е веќе во моментот кога ги допре моите набркнати пупки почнав да збеснувам. Се свртев, го оттурнав легнувајќи го на креветот, и нафрлувајќи се врз него. Почнав да му ги соблекувам блузата, па маицата, полека тргајќи му гоо каишот и откопчувајќи копче по копче ја ослободив неговата машкост. Веќе во наредниот момент незнам како но сфтив дека ја нема целата моја облека и ја осеќав топлината на неговот тело кое беше прилепено до моето. но сеуште ме држеше во искушение. Кружејќи околу моите гради преку скомакот на внатрешниот дел од бедрата но недопирајќи ја мојата веќе прилично навлажнета “маца“. Тогаш го грабнав неговиот и почнав нежво да го опсипувам со бакнежи и полека да го вшмукувам со моите усни. Но на моменти и повторно ослободувајќи го. Задоволството на неговото лице беше видливо и ме мотивираше уште повеќе. Затоа го земав во мојата уста нежно вртејќи со јазикот околу него и лижејќи го како лижавче. Одеднаш ја осетив неговата рака меѓу моите нозе како нежно ги отвара моите усни наогајќи го местото на женската екстаза, истоврменео со другата рака барајќи ги моите гради кои беа како активатор на темпирана бомба. тогаш за момент се пресеков ја подигнав глават. Мислев дека неможам да дишам а нешто одвнатре ме тераше да викам. Но сепак не пуштив ни глас. Повторно се спуштив кон неговиот нежно проагајќ преку него со јазикот. Од коренот до врвот. Тогаш и тој збесна и ја пикна својата глава меѓу моите нозе. осетив како некоја топлина ја облива мојата “маца“. Правеше нежни кругови околу и на моменти осеќав како навлегува со јазикот во мене. Повторно се пресеков за момент. Изгледа тоа го возбуди. Ме зграпчи ме фрли на креветот, ги рашири моите нозе, и продолжи со својата игра во малу поинаков облик. Едната рака си играше со моите пупки, со јазикот беше на мојот клиторис а со другата рака полека почна да невлегува длабоко во мене. После 10-тина минути вече неможев да издржам и морав да го осетам навлегува во мене. Полека без да ме примети ги дофатив со презервативите, отворив еден и се извртев во поснатата 69 за да го спремам и да фо наместам за тоа што следуваше. веќе во наредниог момент ме зграпчи и гполека почна да навлегува во мене. Тоа беше прекрасно чувство. се движеше отпрвин полека а со теот на врмето темпото се забрзуваше исто како и нашите срца. тогаш го добутнав од мене, а тој на момент се збуни. Но јас само се свртев со грбот кон него,а тој се насмевна сфаќајки ми ја замислата. Ме зграпчи од назад навлегувајќи уште подлабоко во мене од претходно заради слободаа на движење која позицијата ја овозможуваше. Во тие моменти целото мое тело трепереше од прекумерната возбуда и задоволството заради взаемноото уживање. Во тие моменти и двајцата веќе бевме на работ од лудилото. тој почна да забрзува, а телата почнаа да ни се потат заради возбудата која секој нареден момент се зголемуваше и зголемуваше се до моментот додека и двајцата на ја доживеавме екстазата на лудило во ист момент кој траеше и траеше и траеше се додека и двајцата не се фрливме на креветот со насмевки на лицата гледајќи се во очи... КАКВО ЛУДИЛО
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Erotski fantazii   

Вратете се на почетокот Go down
 
Erotski fantazii
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Еротика, Егзотика-Erotika Egzotika-
Отиди до: