HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 KURS ZA MAZI/ KURSEVE ZA MUSKARCE

Go down 
АвторПорака
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: KURS ZA MAZI/ KURSEVE ZA MUSKARCE   Нед Апр 06, 2008 8:15 pm

Kурс за
мажи

Педагошката цел
на овие курсеви е:-Оспособување
на оној дел на машкиот мозок, кој тие самите не знаат дека постои кај нив.

Модул 1 -
задолжителен курс


1. Научете да живеете без Вашата мајка (2000
часови)


2. Мојата девојка/сопруга не е мајка ми. (350 часови)


3. Развивање на чувството и сознанието дека фудбалот
е само спорт и ништо друго ( 500 часови)

Модул 2 -
“Заедничко живеење со партнерката“


1. Да се има деца, а да не се биде љубоморен (500
часови)


2. Прекинете да зборувате глупости пред
пријателките на Вашата девојка/сопруга кога ќе и дојдат на гости (500
часови)


3. Совладување на Синдромот “Далечинското“ (550 часови)


4. Не мочај на и околу ВЦ шолјата (100 часови +
практичен дел со видео снимки)


5. Осознавање на фактот дека кондурите не можат сами да отидат до/во сандачето за кондури. (800 часови)


6. “Како да стасате до кошницата за валкана
облека, а при тоа да не се загубите по патот. (500 часови)


7. “Како да преживеете настинка, без драматизација од
светски размери (100 часови)

Модул 3 -
“Слободно време“


1. Испеглај си ја кошулата за помалку од два часа.
(практични вежби)

Модул 4 -
Курсеви за во кујна


1. Почетно ниво - Кујнски апарати (ОН- вклучи го,
OFF- исклучи го)


2. Напредно ниво - “Мојата прва “Подравка“ супа, без
додатни садови и загорено тенџере“ + практичен дел “Зовривање на вода за
шпагети“

Потешки и
посериозни теми кои поради својата комплексност ќе се одржуваат и со најмалку 8 кандидати
.
Тема 1:
“Пеглата“ - Од машината за перење до плакарите - Тој мистериозен процес
(500 часови + практичен дел)Тема 2: “Опасности при полнење на моделите за мраз“ (демонстрации со видео снимки)Тема 3: “Ти и
електрониката“ - Економските предности од викањето мајстор за поправка дури и на
најмалите дефекти во куќата.Тема 4: “Последните научни откритија“ - Готвењето и фрлањето ѓубре НЕ
предизвикува импотентност и тетраплегија (практичен дел во лабораторија).


Тема 5: “Не е
незаконски да и купите цвеќе на саканата иако сте во брак“.


Тема 6:
Дилеми: “Расте ли тоалетната хартија на држачот за тоалет или не?“


Тема 7: “Како
да го симнеме капакот на ВЦ школката“ - Чекор по чекор + практични вежби и видео
конференција со Хардвер.T
ема 8: “Зошто не е
потребно ветреење со весникот кога ќе прднете?“ (практични вежби во парови)Тема 9: “И
мажите возачи можат да прашаат - Во кој правец е...- без да испаднат смешни.
(Сведоштва)


Тема 10: “Детергентите“ - дозирање и употреба
(практичен дел - исклучиво во лабораторија како не би се оштетил или растурил
станот).


Тема 11:
“Машината за перење и садоперата“ Бескрајната енигма.


Тема 12:
“Основните разлики меѓу кошницата за валкан веш и подот“ (лабораториски вежби и
обиди).


Тема 13:
“Мажите совозачи“ - можни ли се генетски интервенции, како би се спречило да
зборува и сугерира додека Таа вози и паркира.Тема 14: “Може
ли лажичката за кафе сама да прелета до машината за садови“ (практичните вежби
ќе ги води Дејвид Коперфилд).Тема 15:
“Натпросечна комуникација“ Ментални вежби за разбирање и комуникација. Можено ли
е работите да се во фиоките, без да се праша “Во која фиока, во кој плакар се?“


Курсевите ќе се
одржуваат само доколку има доволен број на заинтересирани мажи. Попуст е
возможен само за оние кои ќе се пријават на сите предавања и
работилници.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nikotin
Член


Број на мислења : 3
Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: KURS ZA MAZI/ KURSEVE ZA MUSKARCE   Чет Апр 24, 2008 5:19 pm

moz da potpolnam formular??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Black_Sun
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 39
Age : 33
Местолокација : Gostivar City - Small Paris
Registration date : 2008-04-08

ПишувањеПредмет: Re: KURS ZA MAZI/ KURSEVE ZA MUSKARCE   Чет Апр 24, 2008 6:03 pm

Poznato mi e ova, sum go pominal sum imal iskustva od ova Smile no moze uste ednas Smile zosto da ne Smile nema da bide loso Smile)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: KURS ZA MAZI/ KURSEVE ZA MUSKARCE   

Вратете се на почетокот Go down
 
KURS ZA MAZI/ KURSEVE ZA MUSKARCE
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Maшки муабети -Мушки раговори-
Отиди до: