HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 fetish

Go down 
АвторПорака
poslusen
Секси-бебуш
Секси-бебуш


Број на мислења : 16
Age : 35
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: fetish   Чет Апр 17, 2008 9:34 am

bev na saem na kniga i poludev

kolku devojki vo hulahopki,vo helanki mazn noze visoki potpetici
kolku bi sakal da kleknam pred niv da im gi miluvam,baknuvam ,lizam nozete,stapalata....uzivam i umiram za toa premnogu go sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Re: fetish   Нед Апр 27, 2008 3:34 pm

Се продаваат гаќите на познатите од Македонија

Позната македонска фирма, која засега сака да остане анонимна, во соработка со еден од мобилните оператори ќе продава носена женска и машка долна облека.
Преку мобилниот телефон за почеток мажите, а потоа и жените ќе си нарачаат женски танга или обични гаќи, односно, машки носени боксерки или класични гаќи, што ќе бидат носени прв, втор или трет ден. Гаќите ќе чинат 333 денари, а ќе се нарачуваат преку СМС пораки. Фирмата прво ќе почне со продажба на долна облека од анонимни девојки, а потоа и од познати фаци од шоубизнисот, а ќе се продаваат и носени гаќи од невини девојки.

:Жените од нас ќе добиваат долна облека која ќе ја носат еден, два или три дена. Кога ќе ни ги вратат ние ќе ги спакуваме, ќе ги изложиме во еден печатен и еден електронски медиум и преку мобилен клиентите ќе може да си ги нарачаат", велат од фирмата.

Тие веќе имаат список на познати фаци од шоу бизнисот чии гаќи се најбарани.

"Нашите клиенти сакаат долна облека од манекенката Натали Грубовиќ, од водителката Лила Стојановска, од пејачката Маја Вукичевиќ, сакаат гаќи од ориенталните танчерки од "Оринџ", од девојки кои работат на жешките линии, но и од неколку политичарки чии имиња сега не би сакале ги споменуваме", велат тие.

По продажбата на женски носени гаќи, ќе стартуваат и со продажба на машки носени гаќи, зашто, како што велат, жените се и подобри купувачи. Според нив, засега најбарани се гаќите на актерот Тони Михајловски, но не заостануваат и гаќите на политичарите.

"Ова од пред две години го има во Јапонија и е еден од најголемите бизниси. Знаеме дека во многу наши институции мажите тајно во џебовите носат долна облека од своите колешки или љубовници заради подобрување на сексуалната фантазија. Од нивни кажувања знаеме дека со тоа станувале покреативни и поинвентивни во сексот и дека им е убаво кога носат женска долна облека во нив за да од време навреме си ја мирисаат. Девојките, пак, велат дека им се подобрувала сексуална фантазија кога знаеле дека некој им ја мириса долната облека", објаснуваат од фирмата.

_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-Момци

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
 
fetish
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Еротика, Егзотика-Erotika Egzotika :: BDSM'..Фетиш-Fetis-
Отиди до: