HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Foot Fetish?

Go down 
АвторПорака
mister x
Член


Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-08

ПишувањеПредмет: Foot Fetish?   Нед Апр 20, 2008 5:20 pm

Sto mislite za footfetish? Jas licno strasno se palam koga ke vidam bosa devojka.... odma zamisluvam kako i gi lizam i cicam prstinjata,lizam stapalato.....ah zabegav,ama sto dapravam,perverzen sum si....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Milena Stojanovic
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 61
Age : 35
Местолокација : Skopje
Registration date : 2008-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Пон Апр 21, 2008 6:47 pm

interesantno. ali mislim da nas clan *poslusan nekako to opise sa vecu strast.

sta mislis zasto bi ti se svidele moje male nogice? eto ja to ne razumem silent

mister x напиша:
Sto mislite za footfetish? Jas licno strasno se palam koga ke vidam bosa devojka.... odma zamisluvam kako i gi lizam i cicam prstinjata,lizam stapalato.....ah zabegav,ama sto dapravam,perverzen sum si....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mister x
Член


Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Пон Апр 21, 2008 6:50 pm

pa bas zaradi toa sto se malecki,slatki.....Smile toa vozbuduva,prstinja.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Milena Stojanovic
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 61
Age : 35
Местолокација : Skopje
Registration date : 2008-02-15

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Пон Апр 21, 2008 6:53 pm

mister x напиша:
pa bas zaradi toa sto se malecki,slatki.....Smile toa vozbuduva,prstinja.....

Rolling Eyes pa ok... ali kazem ti nije bas prijatno da ti neko ispusta glasove dok ti ljubi noge... mozda u neki dominant ili sta znam momenat... dodje interesantno... ne znam. govorim ti iz aspekta kao cura. razumes?

ali eto... ti to volis, sta ima veze. uzivaj mali sta god da je Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mister x
Член


Број на мислења : 6
Registration date : 2008-04-08

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Пон Апр 21, 2008 6:56 pm

Mali? Smile imam 29 inace,mala:) a dali tebe nekogas nekoj ti gi baknuval nozete?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
footlover
Член


Број на мислења : 4
Местолокација : skopje
Registration date : 2012-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Сре Сеп 19, 2012 11:48 am

Jas iskreno go obozavam ova.....sakam da lizam zenski stapala-noze se razbiora bosi,no i preku nekoe corapce isto taka sakam da im gi mirisam i skokotkam gilikam mirisam obuvkite foot fetish,sock fetish tickling feet isl Smile sakam devojki so ubavi stapala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
opusteno123
Член


Број на мислења : 3
Registration date : 2012-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Пет Окт 05, 2012 5:18 pm

Вака ме палат стапала и имам мала приказна за моето 1 лижење и и мојата 1 господарка.
Жената за чии стапала сонував веќе 5 години беше мојата братучетка, таа беше висока со гром тело црвена коса и има 21 година а јас 16 , нејзините стапала беа совршени околу 36 сантими имаше широка нога, секси испакнати глуждови и секси не многу долги прстиња кои редовно беа жешко црвено налакирани и убаво оформени пети доста за мојата братучетка ајде сега за главното....
Веќе 5 години таа најчесто беше сама дома јас скоро секој ден ја посетував со изговор дека мие досадно ислично а јас сакав само да бидам покрај тие жешки стапала мислев дека не се приметува но јас бев мн очигледен премногу се доближував до нејзините стапала таа тоа го имаше приметено само не беше сигурна пред 1 недела ми рече да и ги измасирам стапалата зошто мн е уморна.. јас збеснав толку се возбудив бидејќи за 1 пат во животот ги допрев нејзините стапала и толку ги бев стиснал и тоа помина со ова таа се увери во тоа што се сомневаше....
Пред 3 дена таа ми се јави и ми рече дека во моментот трча (Џогира) за 20 мин. ке биде дома и ме повика со изговор дека ке гледаме филм се чекавме на почетокот од улицата јас ни малку не претчуствував што ме следува.. најпосле таа дојде ги носеше тие секси патики (црвени стартки од конверс) тесни хеланки залепени за нозете и трнавме накај нејзиниот дом кога стигнавме таа влезе дома прва беше сама како и обично ме почека и јас да влезам и ја заклучи вратата за 1 пат ја видов да влезе дома без преходно да ги собуе патиките но ни тогаш не помислив на тоа, влезе седна на креветот а јас до неа го зеде лаптопот во скут јас помислив дека ќе пушти филм но напротив таа ги стави нејзините стапала (сеуште ги немаше симнато патиките) во мојот скут така секси ме погледна и ме праша ти смета ли? не реков јас.. стоевме така можи 5 мин. јас и ако сакав неможев да го трнам погледот од нејзините нозе секако таа и тоа го примети после 5 мин значи таа ја крена главата се поднасмевна и рече "Се палиш на стапала нели а посебно имаш желба да ги вкусиш моиве" Како мислиш.. ја прашав јас стаписан цело ова време те приметувам што правиш (зборуваше без да ги тргне нејзините стапала од мојот скут) ајде признај рече јас секако реков не но потоа силно викна "Не лажи ајде признај!!" јас реков да но те молам не се лути, знаев рече а во тоа се уверив дента кога ги масираше моиве стапалава па се спремав за тебе (гледала некои видеа со лижење на нозе на јутуб) Решив да ти ја исполнам твојата желба зошто ми си братучед и не сакам да се мачиш , која желба реков јас таа да ги лижеш моите стапала рече јас стаписан реков да сакам станавме ме фати за рака и отидовме во горната соба која беше скоро празна само една фотелја на вртење имаше во средината и еден кревет во аголот и едно мало столе пред фотелјата.
Таа седна на фотелјата ги исружи нозете на столето и ме запраша: "Одбери сакаш да бидам добра или строга сотебе мислам да те галам или да те мачам" Прво ја запрашав може ли да те викам господарке викај ме како сакаш рече а потоа одговорив со сакам да бидиш строга и да ме мачиш ќе го сторам тоа рече ќе ми биде жал и ти се извинувам однапред за болката што ќе ја трпиш но ќе го сторам тоа за тебе..започни со лижење на моите патики рече потоа заповеда симнимиги патиките рече го сторив тоа и бев учте толку возбуден кога забележав бели чисти испотени чорапи, го трна столето и рече застани на колена тка и тоа го сторив ги стави испотените стапала врз моето лице и стоеше така цели 30 мин (значи почнавме 12 часот на пладне а завршивме вечерта во 6 цели 6 сати) потоа накреписе на зидот рече и тогаш го добив првиот шамар со рака незнам зошто се накрепив дојде до мене влечејќиго столот и мизаповеда испружиго јазикот најмнгоу што можеш и тоа го сторив почна наизменично со стапалата да лизга по мојот јазик од горе па надолу така можеби 20 мин добро е рече а сега ме фати за коса и и ми шепна на уво отвориа устата највеќе што можеш во тој момент јас свршив но не престанав ја отворив устата и ми ја забута десната нога длабоко во моето грло и ја мрдаше лево десно внатре тоа беше една од најболните болки во мојот живот ја погледнав во очи така со ногата вуста ја познав и беше мн жал за тоа што го прави ја држеше ногата внатре цели 30 мин ја иставаше само да земам воздух или кога таа ке ги сменеше нозете. Потоа кога ја изваде ме мавна еден силен шамар со нога и ми рече легни на земи легнав.. ја стави петата во мојата уста и ја вртеше ногата (сево оова со чортапи на нозе) ова траеше околу 15 мин ги стави нозете на земја и ги спои една до друга лижиги моиве глуждови рече додека не ти кажам да сопреш го направив тоа потоа заповеда слечими ги чорапите откако го сторив тоа ми ги даде двата палци во уста и рече цицај го правев тоа долго време со палците и другите прсти и ги цицав и другите делови од стапалото легни на грб ми рече и потприсе со лицето на подот се десната нога се качи врз моето лице а палецот од десната нога ми го пикна во уста потоа рече имаш4 мин. да ми ги излижеш 2ве нозе ако не следува казна не успеав за тоа време ме дигна на нозе и рече 20 шамари од кои ке ти дојде да плачеш или да го прекинеме ова 20 шамари извикав јас почна со тие жестоки шамари од кои ми потекуваа солзи за секој удрен шамар мораф да викам благодарам господарке при 12 шамар повторно свршив потоа потоа го облече десниот чорап и извика повторно потприсе на зидот ми ја забута ногауа во грло овај пат подолго само што во меѓу време добивав шамари сиве овие работи ги повторивме уште неколку пати до крај изедов уште 20тина шамари и свршив уште 2 пати (4 пат свршив кога ми рече слечиго пенисот и врз него ги стаде излижаните стапала од кои се цедесе течност и така ми го масираше) потоа ми призна те малтретирав отповеќе за да побрзо се откажеш но ти... те молам извини не мој да се извинуваш те молам благодарам господарке при излегување на врата таа ми рече ти се допадна ли ? да реков би умрел за твоите стапала ..што да направам да ми простиш рече јас уште не реков (НИШТО) таа извика имам идеа и ми прошепоти утре повторно сум сама зарем пак реков ке биде така додека ти не ставиш крај на тоа ми рече од сега сум твоја господарка и еве веќе 3 дена лижев нозе првиот ден 6 часа а другите по 1 до 2 часа дневно и така си одев накај дома не чувствувајкиго јазикот но чувствувајкија топлината и болката на моето лице од сите тие шамари и сето тоа гмечење со нејзините нозе....... овабеше моето прво дожиивување - лижење стапала сакам и вие да пробате прекрасно е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
footman
Член


Број на мислења : 1
Registration date : 2013-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Саб Јан 05, 2013 8:19 pm

Па вака како страшно се палам на стапала па и јас имам слична приказна како другаров горе.
Седевме дома со мојата најдобра другарка а сегашна господарка црна девојка со кратка црна коса танка снага и темнет тело требаше да одиме во ноќен клуб но се бевме премислиле таа теше облечена во црн минич црни високи штикли и цнри свилени хулахопки.
Cедеќи дома сами бидејќи се дружевме од многу мали отворивме тема за фетиши јас ја прашав кој е твојот фетиш а таа ми рече срам ми да кажам од мене не кри и реков и ја убедив ме вкочани кога ми рече дека ужасно се пали кога замислува како доминира некој маш како го камшикува исл а јас на тоа и реков ијас го имам истиот фетиш само јас сакама да ме доминирааттаа зачудена и засрамена ме праша кога тоа те пали и тебе и мене може ли да пробаме ајде реков јас тогаш ми шепна на уво овие неколку часа ќе зажалиш што си се родил, додека си под моите стапала заборави дека сме другари и викајем господарке и имај голема почит кон мене. Тогаш силно извика легни кучего добив првиот шамар соблечисе рече и дајмиго твојот каиш и тоа го сторив потоа замавна со каишот по мене и извика лижиги моите високи подпетици ги лижев се додека не извика симниги ми заповеда да го извадам јазикот надвор и почна да лизга со нејзините стапала исдивнуваше од возбуда ме клоцаше потоа извика зини и ја забута ногата длобако во моето грло јас само стоев така и гледав во нејзините истетовирани звезди на нејзините глуждови кога ја извади ногата хулахопктие и бе цели водени ги слече и нив потоа ги цицав нејзините палци и добивав шамари ги лижев нејзините пети ја лижев цела нога ми нанесуваше мн болка ми ги заби двата палци во уста и притискаше со раката врз мојата глава тогаш свршив после неколку часа престанавме и двајцата уморни седнавме да поразговараме се договоривме секој ден јас неа да ја задоволувам а таа мене од тој ден до денес можеби поминаа 2-3 години а јас секој ден ги чувствувам нозете на господарката во моето грло ги проб и од патики , влечки, сандали, штикли, со чорапи, хулахопки ,боси, секој ден јадев шамари од кои сами ми потекуваа солзи низ моите очи , камшици од кои сеуште ме боли грбот. ова сум јас и мојата приказна за мојата господарка магдалена!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
footmanjj
Член


Број на мислења : 1
Registration date : 2013-09-24

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Вто Сеп 24, 2013 12:29 pm

Вака сега, пошто почнавте да се надоврзам... Се започна кога случајно на кајгана форум видов една тема која гласеше фут фетиш. Една девојка имаше напишано стварно е убаво имам пробано повеќе пати, незнам што ми текна бидејќи ијас го имам тој фетиш и пишав порака. Здраво јас сум тој и тој, сакам да пробам кај тебе евети телефонски број. Најискрено не очекував да добиам одговор во никој случај, кога после 1 недела ми зазвони телефонот... Здраво беше мил глас јас сум таа од кајгана форумот ако сакаш може да пробаш јас сум од скопје, но морам да те предупредам главен фетиш ми е доминацијата искрено ако дојдеш кај мене ќе бидеш јако тепан и јако измачуван (Мислев на шамари, камшици , шамари со нога исл'' ии забивање на ногата до грло влечење по земи газење врз тебе и сличности а не некое брутално тепање со шипка и сличнo), иако сево ова што ти го набројав ќе биде стварно страшно значи конкретно мислев на сериозни и јаки шамари. огромна почит кон мене и без да одговарам за ништо. ако се сложуваш тогаш ок, да реков јас се што ќе посакаш тогаш се чекаме во 10 часот гтц ми рече и спушти слушалка. Кога отидов таму имаше и што да видам, 16 годична девојка со згодно палтенце црна коса врзана во реп стегнати хеланки и ниски аддидас патичиња, уште од далеку белееа нејзините бели чорапчиње кои беа до над глуждовите ухххх.... и така се запознавме уште на прв поглед изгледаше престрога ајде ми рече одиме во мојот стан, таму и отидовме влеговме внатре и јас седнав на фотелјата а таа веднаш викна слегувај долу робу твоето место е на колена пониско од мене.... добро реков се извинувам престани рече таа прво ќе ми се обраќаш со да гоподарке, разбирам господарке и счично. второ нема да зборуваш ако јас не кажам, и трето доколку имаш нешто важно прво ќе ми ги допреш стапалата и ќе побараш дозвола, ако бидеш добар и послушен награда ќе ти бидат врели шамари кои и онака ќе ги добиваш.. а сега замисли каква ќе биде казната за твоите грешки.секокако господарке реков јас се што ќе посакате, седна на фотелјата пред мене а јас само клечев на колена пред нејзините нозе , ајде сега зборувај ми рече кажими на колку колку други си им ги лижел нозете пред моиве, на 8 девојчиња реков господарке, Штооо извика таа зарем јас да ја ставам моето стапало во твојата гнасна уста каде влегле други гадни стапала ајде стани оди вц прво ќе ги измиеш рацете потоа забите па пак рацете па лицето и на крај пак рацете ама убаво измиги.Се извинувам реков но може ли да знам зошто а таа ми рече како зошто па во таа уста влегле други стапала ајас да ја ставам моето таму не... Тоа лице јадело и други шамари па јас да го допрам не.... И тие раце допреле други стапала а сега ќе ги добрат моите нема шанса.Бев се измив и се вратив повторно на колена е сега можеш да ги лижиш патиките рече , и веднаш започнав лижев додека не рече стоп, а сега рече симнимиги патиките , и тоа го сторив, исправисе убаво на колена, и ги стави нејзините штотуку запотени чорапи врз моето лице,потоа ги тргна од таму ги стави на земи и рече лижиги моите глуждови но внимавај убаво само глуждовите инаку знаеш што те чека , почнав и успеав потоа ми рече извадиго јазикот надвор многу, го извадив и а таа со нејзините стапала одеше по мојот јазик надолу нога по нога и толку силно туркаше што ми се чинеше од болка ќе ми падне а таа болка не беше ништо продолжите да читате...Одкако заврши со тоа го извади нејзиниот кајш го постави зад мојата глава , и заповеда отворија устата највеќе што можеш ми ја бутна ногата во грло толку силно што крајниците не ми издржуваа а солзи ми потекуваа таа буквално ме давеше а во нејзините очи се гледаше големо уживање потоа толку силно притисна со незиниот палец што од преголема болка извикав тоа ја изнервира стана и ми залепи уште 50 жешки шамари и ја врати ногата во моето грло, шамарите ми беа толку убави и ако страшно ме болеа јас уживав во нив и по втор пат но овој пат намерно повторно викнав таа стана и ми рече не ти доаѓа умот а ти реков дека не сакам глас да ти слушнам и ми залепи уште 100 шамари од кои буквално плачeв. јас уживав до дека таа маваше и за моја несреќа таа го примети тоа и рече.. ти ужваш во моите шамари а куче едно. сега ќе видиш што е болка почна да ме мава со кајшот по мојот гол грб јас ги фатив нејзините глуждови и со моето чело бев потпрен на нејзините прсти, додека таа маваше мене солзи ми течеа и само испуштав звуци на стеганје на секој удар ги стискав нејзините глуждови таа тоа го примети и свати дека овај пат не уживам...Овај пат биди предпазлив ми рече само полошо си правиш и повторно ја бутна нејзината нога во моето грло само овај пат многу подлабоко од предходните премногу болеше таква болка никогаш не бев чувствувал и одкако ја извади ногата од моето грло ми рече ајде сега слечимиги чорапите.Убаво црвено налакирантие нокти и двата прстена на десната нога изгледаа толку убаво а ни малце толку опасни колку што беа...
повторно ја бутна ногата во моето грло уште повеќе болеше, имаше стварно разлика од кога беше со чорап ме гребеше со ноктите а и неможам да опишам колку ме стегаа прстените...орелот истетовиран на десната нога како да ми зборуваше како да ми викаше направи грешка што дојде на овие стапала , тоа го сватив и се каев но толку уживав и ништо не ми беше важно , потоа ги пикна само 2та палци во грло и ужасно притискаше таа примежаше дека неможам да издржам ги постави нозете врз моето лице и се опушти таман си помислив ќе одморам малце кога го добив првиот шамар со нога уф господе колку болеше потоа со 2те нозе заедно ме тресна од горе очите ми се отпревртиа ми се вцрни се пред мене ужасно се чувствував. потоа ме легна на земи се качи врз моето лице и почна да ме гази, да ја трие ногата од мене да ме гребе со малите ноктиња ми задаваше болка уживаше во тоа ме легна на грб како да уживаше да ја бута ногата во моето грло повторно ја смести таму, а јас почнав да се давам таа ме гледаше со подсмев но не ја истаде ногата надвор повеќе неможев да издржам таа болка и солзите кои како река извираа од моите очи а подобро ќе беше да го здржев тоа нејзино давење сепак можев да дижам преку нос но болката.... во дел од секунда ја фатив нејзината нога со мојата рака и ја извадив надвор а таа спобудале како смееш да ја допреш мојата нога рече и почна да ме шутира по моето лице ми ѕалепи такви шамари со нејзината нога и такви удари од кои посакав да умрам беше паметна маваше а не оставеше никаква трага освен црвенилоо и сташн пеценје...повторно застанав на колена гледајќи во нејзините стапала ко и беа како од вода извадени , како што ветив рече ако си добар шамари а ако не си добар .. а ти беше и добар и лош затоа... маваше 10 мин можеби мавна 500 шамари неможев да си го допрам лицето ми посина како да сум имал крвна тепачка, а сега рече казната ме врза за еден столб со грбот на назад зеде еден плетен камшик кој нанесуваше страшна болка а не оставаше трага освен црвенило,50 камшици од кои викав како да имам оркестар во грлото иако при викањето ме болеше и грлото поради давењето... станав се облеков ги вратив чорапите на нејзините стапала и се заблагодарив ме клекна на колена пред фотелјата пред телевизорот извади некаков кајш кој се поврзваше со нејзиниот десен глужд и мојата глава ми ја бутна ногата во грло и затегна на кајшот нејзината нога слезе предлабоко во моето грло и така остана бидејќи неможев да ја мрнам мојата глава беше врзана за нејзината нога, рацете ми беа врзани за креветот да немозам ништо со нив и ми рече овај пат незнам како но ќе издржиш ќе седиш така се дури ја гледам мојата емисија која трае 40 мин, ако ти слушнам глас те чекат камшикот, болката беше неиѕдржлива но успеав. потоа стана ме одврза и ми рече погледнија камерана во аголот. сето тоа го беше снимила сега секој ден ќе доаѓаш тука рече... и ме испрати тоа и го правам еве 21 ден како одам тоа се најболните денови во мојот живот но и деновите во кои најмногу сум уживал... поздаввв до мојата господарка анастасија . доколку го види ова јас сум готов...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
footworshipman
Член


Број на мислења : 1
Registration date : 2013-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Чет Окт 31, 2013 11:53 am

Ај и јас да се надоврзам кога веќе почнавте сите.
Мојата приказна за мојата прва господарка е малце чудна, бидејќи тоа е мојата вујна, на брат од мајками жена.Млада и убава не многу долга а виткана коса витко тело, убави листови на стапалата , и феноменални стапала имаше 26 години а јас само 16.
Од првиот пат кога ја видов се палев на нејзините стапала имаше широка нога и убави прсти широки а не мноуги кратки палци.Јас од секгоаш си имав убав муабет со неа.
Еден ден отидов во нивната куќа бидејќи ми требеше вујкоми ,зазвонив на вратата и ми отвори таа ми кажа дека вујкоми нее тука но културно ме замоли да влезам и да испиам едно кафе со неа, прифатив не предвидував ништо имаше ниски патичиња кои ги користеше за низ дома седнавме на креветот и уз кафето на телевизија случајно имаше некоја анкета на анонимни гледачи и нивниот фетиш. Јас и таја само гледавме и се смеевме и наеднаш ми рече,
ајде кажи кој е твојот фетиш ништо посебно излажав јас ајде и викам кажими ти за твојот после јас ќе зборувам за мојот, знаеш вика како помала кога имав 17 години 3 година на училиште имав голем фетиш али сега и не толку, а кој е тој прашувам јас, ќе ти кажам ми рече само муабетов да не излезит, секако реков јас.Кога бев 3 година на училиште имав голем фетиш обожавав да понижувам машки , да ги правам мои робови да ги мачам, да ги лижат моите стапала тоа време имав 2 роба кои постојано се влечеја како кучиња по мене.Ајде сега ти кажими за твојот, а јас само клекнав пред нејзините стапала и реков сакаш ли повторно да бидеш господарка , да ме измачуваш еве ако сакаш и сега сториго тоа, што рече таа зарем и ти такво нешто, знаеш би го сторила тоа но види ти си како мое дете , се знам уште како помала неможев да се контролирам а немат да можам и сега, кој ми паднал под нозете многу тешко си поминал а а истото ќе се случи и со тебе што ако те повредам бидејќи, предходните робови си одеа со многу лузни јас само ги Гушнав нејзините нозе и реков не мие битно само сакам да го пробам тоа со тебе , види рече тоа ќе биде голема обврска за тебе , ќе мора секој ден одредено време да поминуваш со мене , ако не дојдеш дури и да имаш добра причина ќе биде тешко за тебе лошо казнувам да знаеш.Дури и да е така реков не мие битно ајде сторимиго тоа, добро рече но види вака не одговарам што и да е мораш да имаш огромна почит кон мене , што и да посакам да ти направам ќе го дозволиш тоа без никаков приговор тууку само со секако господарке, и за секој заададен удар ќе кажуваш благодарам господарке.Тогаш стана ми го зададе првиот шамар, се најдов на земја, биди цврст ми рече и започна да мава мавна 20тина шамари и ми нареди да ги симнам папучите убави темнго сиви чорапи со жолт цвет на врвот ги стави врз моето лице и почна да мава со нога буквално ме уништуваше извадиго јазикот надвор рече и почна да лизга со нејзините стапала од горе па надолу и на крај ја заби ногата длабоко во моето грло иако гледаше дека ме боли само се смееше и убаво и идаше како што бев на колена а таа со ногата во моето грло почна да турка наназад и се најдов на земја влезе подлабоко во моето грло и ја тргна другата нога стоеше само на таа во моето грло плачев од болка стануваше се поболно , потоа рече извадиги чорапите истото ми го правеше и без чорапи само овај пат повеќе болеше од прстенчето на палецот , 2та палци ги забиваше во моето грло и се смееше исто и петата бутаче потоа ги стави 2те нозе заедно во мојата уста и туркаше на крај само ми рече облечимиги чорапите и доволно ти е за денес.Од сега па натаму си го знаеш редот и еве подолго време како одам кај неа а исто и таа кога ќе дојде со вујкоми дома само наоѓа некој изговор покажими кадее вецето , кадее кучето , да видам какви соби имаш , дали може да проверам нешто на интернет од твојот комјутер, а тоа беа само изговори да останеме сами на момент да ми ја забута ногата во грло или да ме гази или па да добијам некој врел шамар, да ме повлече за коса и да рече ти си само мој, или кога ке дојде да провери нешто на интернет од мојот компјутер ме легнува под стол, ја забива ногата толку многу длабоко во грло и само ужива додека не си заврши работа , а како и да е јас сепак толку многу ја сакам и ја поштовам што и да ми прави не се лутам , сме биле и на излети фамилјарно во шуми па секако ќе се тргневме настрана повторно јадев ќотек , сите спиевме во шатор јас перницата ја поставував под нејзините стапала и кога сите ќе заспеја само ќе го остетев стапало како ме чепка на усните да ја отворам устата и така стоевме по цела ноќ со нога во моето грло, во камперот што патувавме често гога беа сите надвор ќе ме легнеше на под ке влезеше во моето грло , и стоеше на прозорот како да прави со другите муабет исто и со нејзиниот автомобил , за роденден добив шамари како поклон , се чекавме на плажа со педалинка одевме во подлабокото па и таму , ме тепаше со шамари со ногата во грло ме малтретираше на разни начини . кога е нервозна не ми се оди воопшто цел бес на мене го истура мајками и таткоми не ме тепале толку колку што ме тепа таа кога е нервозна , неможе да си ги контролира ударите , и така еве некое време со мојата вујна односно господарка .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FeetsIsTheBest
Член


Број на мислења : 1
Registration date : 2014-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   Вто Ное 18, 2014 5:12 pm

Епа пошто почнавте да кажам и јас како станав роб на моја роднина.

Кога завршив 8 оделение значи имат 15 веднаш се запишав на спортска гимназија скопје, и за да не престојувам сам и кај непознати исто така во скопје на истата гимназија учеше братучеда со која растевме од мали имаше 17 години и живееше сама во двоспратна куќа, ете таму ме пратија моиве од дома.
Таа уште како мала беше разгалена , многу е добра и мила баш е кул и воопшто не е дигната но
е мнгоу секси за нејзина возраст дури и премногу, висока 1,68, црна коса најчесто ја носеше реп, витка секси става, црн тен, долги нозе, прејак и стегнат задник , и убави облини на градите и пред се прекрасни стапала.
Но имаше строг карактер како доминација да и течеше место крв низ вените.
Беше среќна што повеќе нема да биде сама и со радост ме дочека па конечно почнавме да живееме сами.
таа тренираше одбојка па секој ден трчаше покрај вардар а со трчање знаете тераше и мода, црни претесни хеланки, спортски нике патики, бели чорапи точно до над глуждови, и нике маичка секогаш трчаше така облечена.
Кога ќе се вратеше од трчање прво што правеше се тушираше, а јас секако тоа време го користев да ги мирисам патиките и чорапите клечејќи на колена до вратата, се до еден ден
одкако имавме заборавено да го вклучиме бојлерот таа излегла веднаш од тоалет и симнувајќисе по скалите ме забележала како ги мирисам нејзините патики, неверувајќи во тоа што го гледа а исто така и збуунета бидејќи мнгоу добро знае што е фут фетиш, доминација итн. А не сигурна дали јас го имам токму тоа тогаш не изреагирала никако сакајќи да ме тестира,
Наредниот ден кога се врати од трчање седна на каучот во дневната на кој бев и јас и гледав тв. и ме замоли може ли да ги испружам моите нозе во твојот скут те молам многу сум уморна, ни најмалку не сакам да те станам се надевам нема да сметам , не реков јас секако,
одкако ги испружи нозете праша извини ке ти пречи ли да ми ги симнеш патиките стварно неможам да мрдам веќе убаво се изнатрчав, јас неможејќи да се борам против себе само реков нема да ми пречи, и веднаш внимателно ги симнав и ги ставив на подот , стапалата во бели тогаш запотени чорапи кои мирисаа прекрасно ме излудуваа гледајќиги како стојат во мојот скут но таа не рече ни збор за тоа само рече баш ти благодарам ајде одам да се истуширам.
Наредниот ден повторно ме замоли да го направам истото само овај пат направи чекор повеќе ми рече, те молам доколку знаеш да масираш измасирајмиги стапалата бидејќи не ги чувствувам веќе, нема проблем реков и и дадов убава масажа во која само се смешкаше и уживаше,
Наредниот ден беше сабота незнам како но јас станав малку по рано и веќе бев доручкувал, кога таа стана седна во дневната и ме праша можеш ли дами приготвиш појадок а и кафе да се расонам гледајќи тв. јас несваќајќиги нејзините намери а ми се допаѓаше онака лесна доминација сакав само да и ги задоволувам основните потреби ништо повеќе , го направив и тоа.
Одкако појадуваше погледна на сатот и само кажа боже каснам со мојот тренинг а бевме се договориле да играме карти тој викенд , тогаш ми рече картите ќе ги оставиме за кога ќе се вратам сега одам да ја средам косата те молам исчистимиги патиките за трчање, сакајќи да и удоволам го направив и тоа, кога се врати секако одкако и ги симнав патиките , и ги измасирав стапалата ме праша може ли сега да играме карти , да секако реков јас ,а таа на тоа ми вика но види вака доколку ти изгубиш ќе ми ги масираш уморните стапала една недела после тренинг, доколку изгубам јас ке ти ја чистам и средувам собата исто така една недела.
Апсолутно се сложив иако и таа добро знаеше дека сум непобедлив во хант беше некако сигурна дека ќе ја оставам да победи , и за бела токму тоа и го направив.
Помина една недела повторно сабота , неделата што помина секој ден и припремав појадок кафе, и ги чистев, патиките , и ги масирав изморените стапала во знак на благодарност а и културно ме замолуваше , оваа сабота стана и веднаш седна во дневната овај пат не беше како предходните пати не ме замоли , само рече Јас ке бидам во дневната ти припремими појадок и кафе , додека јас доручкувам за тоа време исчистимиги патиките за трчање и биди брз немам време.
Иако тоа очигледно беше наредба јас и ден денес незнам што ме натера да го направам тоа без воопшто да се побунам, и етеја се врати после некое време седна до мене на каучот и само рече ајде една масажа и да влезам под туш онака со подсмев и мил глас , одкако го направив тоа ми намести замка ги остави нејзините патики во дневната и се качи во тоалетот но воопшто не се туширала туку веднаш се вратила по скалите јас пак како идиот неможејќи да издржи клекнав и ги помирисав патиките и откако таа културно ме фотографирала само слушнав подналутен глас , извини да те прашам шо прајш, а јас така поцрвенет , неможејќи да зборувам само реков Н-н-ишто , ова што го правиш е многу чудно и верувај дека ќе го кажам на нашите родители а имам и доказ за тоа (сликата) јас почнав да ја молам , немој те молам тоа ќе биде шок за нив не правиго тоа , а таа ми одговори можеби нема да го направам тоа нооо и јас ја прекинав да викам ветувам дека нема да се повтори... А таа рече, не тоа доколку не сакаш никој да дознае мораш да ми бидеш роб , се што сакам ќе го правиш без прашање за мене, знаејќи дека нема што да правам и дека сум потполно нејзин и само се сложив и ако воопшто не ми се допаѓаше таква тешка доминација сега апсолутно ја сакам но...
Можеш да почнеш со тоа што од сега ќе ми се обраќаш со господарке,
и ова е тоа што треба да го правиш рече и почна да набројува..
секогаш кога сум во твоја близина ќе стоиш на колена пред мене, во секој миг ќе покажуваш покор и почит кон мене, секое сабајле со доручек и кафе ќе доаѓаш во мојата соба одкако ке те повикам и додека јас доручкувам ти ќе стоиш на колена покрај мене и ќе ги очекуваш моите наредби ,исто така сакам чистени патики секој ден, додека јас тренирам ти ќе го чистиш и средуваш домот и мојата соба, секако ќе правиш и ручек после ручекот доколку сакам да си поиграм со тебе во ред ако не сакам ќе добиеш работа која ќе ја работиш додека јас се релаксирам, после тоа ќе припремиш вечера, а после вечерата ќе добиваш наредби во зависност од моето расположение и внимавај никаде несмееш да излегуваш и да правиш работи без мое одобрение за се што не ми се допаѓа или го направиш погрешно ќе бидеш казнет. а сега клекнувај на колена сакам да ги одморам стапалата , јас така понижен и засрамен само реков да господарке и клекнав пред нејзините стапала тоа веќе не беше мојата братучеда беше сосема друга личност ги стаде испотените нозе врз моето лице и така се релаксираше , малку подцна кога почна нејзиниот омилен филм таа ми заповеда , патетична будало знам за твојот фут фетиш а сега за време на целиот филм ќе стоиш на колена и само ќе ми ги мирисаш стапалата немој да се осудиш да пуштиш јазик ќе биде лошо за тебе , неможејќо да ја гледам во очи од толку што бев застрамен само реков да господарке и почнав да ги мирисам нејзините стапала, тоа беше 1 ипол сат измачување за мене ги мирисав ги чувствував покрај моите усни а не можев ниту да ги допрам ниту да пуштам јазик , ех тоа заборавив исто така ми нареди дека не смеам да зборувам без предходно да прашам дали смеам, и во никој случај без нејзино одобрение не смеам да ги допрам нејзините стапала со моите раце. помина и тоа , после вечерата ми нареди да ги остранам нејзините стари чорапи и да и облечам нови го направив тоа наредната наредба беше да ги ставам усните врз нејзините нозе но само толку не смеам да бакнувам но веќе неможев да издржам и ја бакнав ногата таа спобудале , сега ќе видиш што се случува кога не ги почитуваш моите наредби толку сакаш да ги вкусиш моите стапала е сега ќе зажалиш што ги доби... го допрев челово на нејзините нозе и молев за прошка и молост не за жал не добив само ме повлече за коса и повторно бев на колена пред неа гледајме во очи извика , и тогаш го добив првиот ужасен шамар а потоа набрзина ги добив и другите 19, солзи ми потекуваа од очите но нејзе не и беше важно тоа важно беше само да се послуша нејзиниот збор.го извади каишот од моите пантолони и го постави зад мојата глава а двата краја ги држеше во раце потоа ми ја стави ногата длабоко во грло од што врескав и се гушев бидејќи немав воздух со другата нога беше ми го затворила носот со нејзините прсти , одкако после една минута ја повлече ногата надвор , како багер да ми копал во грлото осеќав ужасна болка го повтори тоа уште неколку пати па откако врескав од болка како детенце ме стегна за грлото и почна да ме дави а и пренервирана ми рече немој да си испуштил уште еден глас зборувањето ти заврши за вечерва а под казна ќе спиеш под мојот кревет долу на подот единствено што смееш да зборуваш е *да господарке* тоа и го реков бидејќи беше касно веднш ми заповеда да си одам да спиам но предходно валканите чорапи ми ги пикна во уста и устата ми ја залепи со самолеплива трака, исто така ја зеде и нејзината патика за тренингми ја стави на лице па залепената уста полна со валкани чорапи и мојот нос беа внатре ,патиката мирисаше фино на малку запотена нога но имаше јак мирис , со истата самолеплива трака ми ја залепи патиката убаво за лице па цела вечер единствениот воздух и единствената миризба што ќе ги почуствуваш ќе бидат цело време внатре во патиката рече , рацете ми ги врза зад грбот и ме смести легнат на стомак под нејзиниот кревет, креветот беше толку низок што немав ни малце простор да се завртам цела ноќ единствено можев да лежам на стомак , ѓонот од патиката беше убаво сместен на земи а горниот дел беше убаво залепен за моето лице. таа дојде час подоцна и само слушнав се гледаме утре робу но неможев да возвратам....
Ете ова е приказна за мојата роднина има уште многу но тоа во наредна прилика сега само ќе кажам уште една случка на кратко и тоа е тоа .
....................................................................................................................................
КЕТИ НАЈДОБРАТА ДРУГАРКА НА МОЈАТА ГОСПОДАРКА

После неколку месеци тешко доминирање и тежок живот требаше сами да одиме дојран на одмор беше пролет , но испадна со нас да доаѓа и нејзината нај најдобра другарка кети што беше премногу згодна малку фалеше да кажам дека е позгодна од мојата господарка.
И ете така отидовме за дојран по пат со мојата господарка се договоривме да не ми заповедува тие 10 дена што ќе престојувавме во дојран за нејзината другарка да не примети, но кога стигнавме таа неможеше да издржи па најде начин да го прави и тоа пред неа...
Може ли да ми дадеш чаша вода , може ли ова , а може ли тоа , сето ова морав да го правам идејќи јасно знаев дека се наредби, нејзината другарка почна да гледа малку на криво но воопшто не знаеше што се случува , кога после некое време мојата господарка ана седна до мене и ги спружи нозете во мојот скут па рече ајде мала масажа те молам , при тоа дојде нејзината другарка и праша може ли да знам што се случува овде , а јас реков ништо само и помагам на братучедками да се опушти но токму за овие зборови добив таков шамар од мојата господарка што дури и нејзината другарка остана со отворена уста при што мојата господарка извика не лажи куче објасни што се случува , па морав се да и раскажам на кети а таа рече боже тоа е прекрасно стварно немам зборови , и падна како кец на десетка си доби роб за 10 дена , да да морав да и служам и на кети со истиот принцип како на мојата господарка.
беше вечер касно.. мојата господарка ги беше испружила нозете на моите рамена само од позади и гледаше телевизија а јас стоев на колена пред кети која на телефон си седеше на фб јас нежно и полека ги лижев нејзините прсти од стапалата кои ги држев во моите раце да не паднат на под но од предолгото стоење рацете ми попуштија и стапалата на кети плеснаа на земја осетив силно влечење на мојата глава наназад господарката беше ме фатила за коса и извика знаеш ли што направи а кети само гледаше и се смешкаше што сега праша кети? ајде казниго што чекаш рече господарката кети ги зграби моите јајца и почна да ги стега што морав да писнам а за тоа јадев шамар од кети , заќути извика и отворија устата , и почна да ми плука внатре мојата господарка и се придружи и одкако убаво ме изнаплукаа кети за коса ме влечеше до дворот на нејзината куќа во дојран * среќа беше ноќ и извика под казна овде ќе ги лижеш нашите стапала со што господарката апсолутно се сложи и што беше најлошо мојата господарка застана позади мене и двете стапала удобно ги смести на задниот дел од мојата глава и почна да се смее , ни најмалце не знаев што е смеењето но подоцна ми стана јасно одкако кети која седна пред мене убаво ми ја набута ногата во грло и двете туркаа исто времено ногата одеше се подлабоко и подлабоко , јадев шамари , носот ми беше затнат и за да боли повеќе тоа го правеја со чорапи , а потоа ги сменаја местата ногата на господарката ми беше во грло а стапалата на кети на задниот дел од мојата глава, ова беа најтешките 30 минути во мојот живот поз.

Се надевам ви се допадна мојата приказна ќе има уште секако доколку сакате Ч)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Foot Fetish?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Foot Fetish?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Еротика, Егзотика-Erotika Egzotika-
Отиди до: