HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Информатички жени

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Информатички жени   Нед Апр 27, 2008 2:06 pm

Информатички жени
Жена PASSWORD - веруваш дека си единствениот кој ја познава, но всушност ја познава уште половина земјина топка.
Жена E-MAIL - од десет работи што ти ги кажува, осум се глупости.
Жена WINDOWS - сите знаат дека е глупа, но никој неможе да живее без неа.
Жена SERVER - секогаш зафатена кога ти треба.
Жена DOS - сите ја имаат користено барем еднаш во животот, но никој повеќе не ја сака.
Жена МOUSE - работи само кога ја тепаш и малтретираш.
Жена HARD DISC - секогаш се сеќава на се! Засекогаш!
Жена MULTIMEDIA - со неа ти се чини дека се изгледа поубаво.Жена BACKUP - можеби ќе верувате дека го поседува сето она што ви е потребно, но во најважниот момент ќе се покаже дека нешто и недостасува

_________________
Еротиката не е порно...Тоа е стил на уживање..со
ум-Момци

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
DeepDarkBlue
Член
avatar

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-05-26

ПишувањеПредмет: Re: Информатички жени   Пон Мај 26, 2008 4:51 pm

Жена WINDOWS - сите знаат дека е глупа, но никој неможе да живее без неа.


Lele,lele... e paaj pameten coveku,zamisli si go svojot zivot so kompjuter bez operativen sistem?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jovexxl
Член


Број на мислења : 1
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Информатички жени   Пет Јан 09, 2009 5:51 pm

iii

Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Информатички жени   

Вратете се на почетокот Go down
 
Информатички жени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Женски муабети...Zenski razgovor..-
Отиди до: