HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Obozavanje na stapalala

Go down 
АвторПорака
footlover
Член


Број на мислења : 4
Местолокација : skopje
Registration date : 2012-09-18

ПишувањеПредмет: Obozavanje na stapalala   Чет Сеп 20, 2012 12:00 pm

Jas sum decko koj vo sustinja i ne e nekoj 'fetishista' imam devojki i sl....obozavam se sto ke mi se dopadne na devojkata i se prilagoduvam skoro na se Smile.Megutoa posebno me privlekuvaat zenskite stapala-noze...sakam da igram so niv.Strasno se palam na zensko dobro stapalo...gi sakam preku corapcinja,hulahopki i se razbira bosi.Obozavam koga na nekoja devojka ke i gi soblecam paticinjata i ke pocnam da i gi mirisam corapcinjata i da i go lizam stapalata preku corapi da mi gi buta vo usta...posle da i gi soblecam corapite i da i gi lizam bosi nozete(stapalata)kako vrv na ova dosta me privlekuva koga nekoja e skokotliva....sakam isto vremeno da ja lizam za stapalata i skokotkam-gilikam gili gili...toa epten me izluduva.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
opusteno123
Член


Број на мислења : 3
Registration date : 2012-10-05

ПишувањеПредмет: Re: Obozavanje na stapalala   Пет Окт 05, 2012 5:18 pm

Вака ме палат стапала и имам мала приказна за моето 1 лижење и и мојата 1 господарка.
Жената за чии стапала сонував веќе 5 години беше мојата братучетка, таа беше висока со гром тело црвена коса и има 21 година а јас 16 , нејзините стапала беа совршени околу 36 сантими имаше широка нога, секси испакнати глуждови и секси не многу долги прстиња кои редовно беа жешко црвено налакирани и убаво оформени пети доста за мојата братучетка ајде сега за главното....
Веќе 5 години таа најчесто беше сама дома јас скоро секој ден ја посетував со изговор дека мие досадно ислично а јас сакав само да бидам покрај тие жешки стапала мислев дека не се приметува но јас бев мн очигледен премногу се доближував до нејзините стапала таа тоа го имаше приметено само не беше сигурна пред 1 недела ми рече да и ги измасирам стапалата зошто мн е уморна.. јас збеснав толку се возбудив бидејќи за 1 пат во животот ги допрев нејзините стапала и толку ги бев стиснал и тоа помина со ова таа се увери во тоа што се сомневаше....
Пред 3 дена таа ми се јави и ми рече дека во моментот трча (Џогира) за 20 мин. ке биде дома и ме повика со изговор дека ке гледаме филм се чекавме на почетокот од улицата јас ни малку не претчуствував што ме следува.. најпосле таа дојде ги носеше тие секси патики (црвени стартки од конверс) тесни хеланки залепени за нозете и трнавме накај нејзиниот дом кога стигнавме таа влезе дома прва беше сама како и обично ме почека и јас да влезам и ја заклучи вратата за 1 пат ја видов да влезе дома без преходно да ги собуе патиките но ни тогаш не помислив на тоа, влезе седна на креветот а јас до неа го зеде лаптопот во скут јас помислив дека ќе пушти филм но напротив таа ги стави нејзините стапала (сеуште ги немаше симнато патиките) во мојот скут така секси ме погледна и ме праша ти смета ли? не реков јас.. стоевме така можи 5 мин. јас и ако сакав неможев да го трнам погледот од нејзините нозе секако таа и тоа го примети после 5 мин значи таа ја крена главата се поднасмевна и рече "Се палиш на стапала нели а посебно имаш желба да ги вкусиш моиве" Како мислиш.. ја прашав јас стаписан цело ова време те приметувам што правиш (зборуваше без да ги тргне нејзините стапала од мојот скут) ајде признај рече јас секако реков не но потоа силно викна "Не лажи ајде признај!!" јас реков да но те молам не се лути, знаев рече а во тоа се уверив дента кога ги масираше моиве стапалава па се спремав за тебе (гледала некои видеа со лижење на нозе на јутуб) Решив да ти ја исполнам твојата желба зошто ми си братучед и не сакам да се мачиш , која желба реков јас таа да ги лижеш моите стапала рече јас стаписан реков да сакам станавме ме фати за рака и отидовме во горната соба која беше скоро празна само една фотелја на вртење имаше во средината и еден кревет во аголот и едно мало столе пред фотелјата.
Таа седна на фотелјата ги исружи нозете на столето и ме запраша: "Одбери сакаш да бидам добра или строга сотебе мислам да те галам или да те мачам" Прво ја запрашав може ли да те викам господарке викај ме како сакаш рече а потоа одговорив со сакам да бидиш строга и да ме мачиш ќе го сторам тоа рече ќе ми биде жал и ти се извинувам однапред за болката што ќе ја трпиш но ќе го сторам тоа за тебе..започни со лижење на моите патики рече потоа заповеда симнимиги патиките рече го сторив тоа и бев учте толку возбуден кога забележав бели чисти испотени чорапи, го трна столето и рече застани на колена тка и тоа го сторив ги стави испотените стапала врз моето лице и стоеше така цели 30 мин (значи почнавме 12 часот на пладне а завршивме вечерта во 6 цели 6 сати) потоа накреписе на зидот рече и тогаш го добив првиот шамар со рака незнам зошто се накрепив дојде до мене влечејќиго столот и мизаповеда испружиго јазикот најмнгоу што можеш и тоа го сторив почна наизменично со стапалата да лизга по мојот јазик од горе па надолу така можеби 20 мин добро е рече а сега ме фати за коса и и ми шепна на уво отвориа устата највеќе што можеш во тој момент јас свршив но не престанав ја отворив устата и ми ја забута десната нога длабоко во моето грло и ја мрдаше лево десно внатре тоа беше една од најболните болки во мојот живот ја погледнав во очи така со ногата вуста ја познав и беше мн жал за тоа што го прави ја држеше ногата внатре цели 30 мин ја иставаше само да земам воздух или кога таа ке ги сменеше нозете. Потоа кога ја изваде ме мавна еден силен шамар со нога и ми рече легни на земи легнав.. ја стави петата во мојата уста и ја вртеше ногата (сево оова со чортапи на нозе) ова траеше околу 15 мин ги стави нозете на земја и ги спои една до друга лижиги моиве глуждови рече додека не ти кажам да сопреш го направив тоа потоа заповеда слечими ги чорапите откако го сторив тоа ми ги даде двата палци во уста и рече цицај го правев тоа долго време со палците и другите прсти и ги цицав и другите делови од стапалото легни на грб ми рече и потприсе со лицето на подот се десната нога се качи врз моето лице а палецот од десната нога ми го пикна во уста потоа рече имаш4 мин. да ми ги излижеш 2ве нозе ако не следува казна не успеав за тоа време ме дигна на нозе и рече 20 шамари од кои ке ти дојде да плачеш или да го прекинеме ова 20 шамари извикав јас почна со тие жестоки шамари од кои ми потекуваа солзи за секој удрен шамар мораф да викам благодарам господарке при 12 шамар повторно свршив потоа потоа го облече десниот чорап и извика повторно потприсе на зидот ми ја забута ногауа во грло овај пат подолго само што во меѓу време добивав шамари сиве овие работи ги повторивме уште неколку пати до крај изедов уште 20тина шамари и свршив уште 2 пати (4 пат свршив кога ми рече слечиго пенисот и врз него ги стаде излижаните стапала од кои се цедесе течност и така ми го масираше) потоа ми призна те малтретирав отповеќе за да побрзо се откажеш но ти... те молам извини не мој да се извинуваш те молам благодарам господарке при излегување на врата таа ми рече ти се допадна ли ? да реков би умрел за твоите стапала ..што да направам да ми простиш рече јас уште не реков (НИШТО) таа извика имам идеа и ми прошепоти утре повторно сум сама зарем пак реков ке биде така додека ти не ставиш крај на тоа ми рече од сега сум твоја господарка и еве веќе 3 дена лижев нозе првиот ден 6 часа а другите по 1 до 2 часа дневно и така си одев накај дома не чувствувајкиго јазикот но чувствувајкија топлината и болката на моето лице од сите тие шамари и сето тоа гмечење со нејзините нозе....... овабеше моето прво дожиивување - лижење стапала сакам и вие да пробате прекрасно е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Obozavanje na stapalala
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Еротика, Егзотика-Erotika Egzotika :: BDSM'..Фетиш-Fetis-
Отиди до: