HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Пон Фед 04, 2008 9:51 pm

Ovaj tekst je u prevodu??
Постојат многу продукти кои може да го подобрат сексуалниот живот на мажот. Сите знаеме дека холестеролот е лош за здравјето, ги затвора артериите, па дури и оние во пенисот. Кога мажот е возбуден во неговиот пенис циркулира крв десет пати повеќе од вообичаено.

Секоја пречка ќе се одрази на можноста за ерекција. Храната во која нема холестерол е одлична за сексуалниот живот. Тука спаѓаат сите корења и овесот.

Сепак, ерекцијата не е најголем проблем. Често пати простата кај мажите игра клучна улога во сексуалниот живот. Ако сте склони кон инфламација на простата, одете на лекар. Можете да ги намалите отоците со јадење на `ржен леб и други цели житарки и семиња. Грицкајте семки секој ден бидејќи тие го заштитуваат мажот од бенигнен канцер на простата.

Б комплексот можеби звучи како инструкција од некој Холивудски лекар, но сепак внесувањето на тијамин, рибофлавин и нијацин е повеќе од потребно. Внесувајте храна богата со цинк, овој минерал е добар за либидото и за плодноста кај мажите. Јадете јајца и јогурт, калциумот е неопходен за целокупниот организам, но и за подобра сексуален живот.

Последната промена е направена од Cura_sk25 на Нед Апр 06, 2008 6:12 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: . Секси совети од мажи   Пон Фед 25, 2008 10:40 am

Подолго време немаме пишувано совети од областа на сексот. Ако мислите дека се добри, применете ги. Ако имате Ваши совети, испратете ни ги.
1. Биди агресивна и фрли ме на ѕидот и обработи ме како Шерон Стоун во Бејзик Инстинкт.

2. Разбуди ме со јазикот, бакнувајќи делови од моето тело.

3. Додека гледаме телевизија, пушти го стапалото нека испитува во мојот скут.

4. Прати ми по пошта телеграма со детална анализа на твоето тело и што каде како функционира.

5. Обвиткувај ме со своите нозе, како да сум дрво по кое сакаш да се качиш.

6. Посети ме на работа, со отворено деколте. Ништо нема да можам да направам, ама ќе добиеш позитивни поени.

7. Опфати ги твоите гради и стисни ги брадавиците цврсто помеѓу прстите. Се стврднуваат пред моите очи.

8. Јави ми се по телефон и стенкајќи објасни ми колку е добро чувството кога се допираш.

9. Ако мораш да ме водиш во шопинг, обавезно дозволи ми да бидам во кабината додека пробуваш облека, посебно ако е долна облека.

10. Ако случајно ми го упропастиш денот по некоја твоја замисла (пример купување нешто), изненади ме да кога стигнам дома до новокупениот предмет пронајдам презервативче, лубрикант или некој сличен секс потсетувачки предмет.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Доусовршување за секс гениј!   Пон Фед 25, 2008 10:43 am

Уште две три нешта за доусовршување на Вашето момче. Како да се стане секс гениј.

Усовршете ги неговите орални способности

Кај многу мажи оралното мото е Држи го курсот - и продолжуваат со истата рутина постојано. После некое време на повторливост, нервите престануваат да се толку сензитивни и потребно е малку да се промени.

За да се промени јачината и брзината добар предлог е да ги постави усните околу Вашиот клиторис и со јазикот да Ве надразнува и бакнува наизменично. Додека го прави тоа, притиснете го до пелвисот за да го постигнете посакуваниот притисок.

Манипулирајте со неговите основни потези

Кога ќе стигнете до секс, лесно може да се занемари клиторисот, бидејќи е многу тешко да се допре со повеќето пози. Тој недостаток е најглавната причина зошто огромен број на жени не успеваат да доживеат оргазам.
За да се постигне клиторално надразнување за време на сексот, качете му се и дозволете му да Ве надразнува со палецот. Во месионерска поза, пак, грабнете го за задникот и водете го за да научи нежно и бавно, но длабоко да Ве задоволи додека клиторисот го притискате од неговата пелвична коска. Во doggy стил, нека Ве опфати широко и нека со двата прста Ви причини екстра задоволство надразнувајќи го Вашиот клиторис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Сре Мар 05, 2008 8:30 am

epa fino..onie 10 soveti od mazi finkcioniraat..ali ima eden mnogu prost sovet/trik.."napisi sms so najgolemata glupost u svet koja ke me napali i ja ke ti si nacrtam na vrata..ako ne si sama ki pustam sms dur da ti se isprazni baterijata..Smile)"isprobano funkcionija..Smile)

a soveti za zeni..
1.nosi me u shopping..i kupi mi sve sto sakam..Smile
2.nosi me u kafana i casti me..Smile
3.dodeka trosis pari na mene nemoj da zaboravis da se rasvrlas so slatki zborovi..Smile
4.nemoj da zaboravis da naprais da se osekam ko princeza..Smile
5.nemoj da zaboravis da imas kola i stan..mozebi nema da mozam da te nosam kaj mene doma..a so autobus sigurno nema da mi se ide kaj tebe..Smile
6.ne moj da zaboravis da me palis uste po kafanite..posto kaj tebe doma moze nema da ti uspee..a ako ti uspee uste u kafana ke moze poise da me e*** po doma..Smile
6.gledaj da ne me napalis previse posto koga ke stignam kaj tebe veke nema da mi se e**:)osven ako ne planiras da se resime do kaj tebe doma..Smile)
7.pisuvaj sekoj den sms-i vo koj ke mi laskas,ako nejkas da zaboraam deka postois..Smile
8.mozes da me palis preku sms,telefon,mail ili drugi sredstva za komunikacija ako sakas da mislam na tebe..vo sprotivno mnogu e lesno da bides zamenet na internet ili u negde po gradov:)
9.pokanime kaj tebe na rabota..ako sakas posle i sama da se pokanam..:)ali gledaj tamu ubavo da si pominam..Smile
10.a mozes i da me setas na tvoj trosok segde kaj so ke ides na pat..ja ke napraam sve za da si pomines ubavo..Smile)

se prepoznava nekoj vo opisov?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Сре Мар 05, 2008 8:45 am

a da dodadam i 11 pravilo..nemoj mnogu da svrljas naokolu posto ke te fatam..ako go prais toa moras mnogu pametno da se skries..ako te fatam ke mora debelo da si ja naplatis greskata..:)ako nejkes ja ke ti ja naplatam..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kenzo Tange
Moderator


Број на мислења : 21
Registration date : 2008-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Чет Мар 27, 2008 8:50 pm

кукло ме фаќа жал за тебе кога ги читам овие прикаски што си ги направила во главчето полно со конфликти. прикаски за мали принцези-кучки ротвајлерки пред спиење.

абе не знам кој ви ги настегал тие глупости во глава дека пичките ви се дијамантски и дека некој треба да ве купува со пари и внимание. тоа не само што е недостоинство и спонзорство, туку најголем психолошки индикатор колку сте вие жените несигурни во себе па ви треба машката метеријална моќ за да ви ја обезбеди иднината. просто е , таквите како тебе за К*р не ги бива, следствено и не треба маж со сила да ти го тура под нос.

подобро ќе ти е со геј манифестацииве што никнуваат низ градов, метросекуалците, поточно асексуалците. они ќе ти молат П**ка и ќе ти глумат другарки секој ден, ќе си ги пеглате косите, па те советувам кај нив да си одиш.

според твојава теорија жена треба да е принцеза додека ја напумпам потоа може да ми пере нозе и од легенот вода да пие. битно молење падна. хахха боже мој. да не ти сум у кожа ама под хитно да се едуцираш што треба и имаш да понудиш.

се слагам едино дека се знае кој кого моли и кој кого ебе. внимание и ебење ви следува. ние даваме. вие го примате. ако мислите дека вие П**ка давате, сами се ставате во заблуда и ги привлекувате несоодветните мажи - тие што молат да земат.

повели кога сакаш јави ми, ќе ти дадам консалтинг али цехот во кафана ќе си го платиш. се сомневам дека толку се држиш за да се излажам јас да извадам новчаник.

понудата стои. поздрав

anna напиша:
a da dodadam i 11 pravilo..nemoj mnogu da svrljas naokolu posto ke te fatam..ako go prais toa moras mnogu pametno da se skries..ako te fatam ke mora debelo da si ja naplatis greskata..:)ako nejkes ja ke ti ja naplatam..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Пон Апр 07, 2008 5:24 pm

Kenzo Tange напиша:
кукло ме фаќа жал за тебе кога ги читам овие прикаски што си ги направила во главчето полно со конфликти. прикаски за мали принцези-кучки ротвајлерки пред спиење.

абе не знам кој ви ги настегал тие глупости во глава дека пичките ви се дијамантски и дека некој треба да ве купува со пари и внимание. тоа не само што е недостоинство и спонзорство, туку најголем психолошки индикатор колку сте вие жените несигурни во себе па ви треба машката метеријална моќ за да ви ја обезбеди иднината. просто е , таквите како тебе за К*р не ги бива, следствено и не треба маж со сила да ти го тура под нос.

подобро ќе ти е со геј манифестацииве што никнуваат низ градов, метросекуалците, поточно асексуалците. они ќе ти молат П**ка и ќе ти глумат другарки секој ден, ќе си ги пеглате косите, па те советувам кај нив да си одиш.

според твојава теорија жена треба да е принцеза додека ја напумпам потоа може да ми пере нозе и од легенот вода да пие. битно молење падна. хахха боже мој. да не ти сум у кожа ама под хитно да се едуцираш што треба и имаш да понудиш.

се слагам едино дека се знае кој кого моли и кој кого ебе. внимание и ебење ви следува. ние даваме. вие го примате. ако мислите дека вие П**ка давате, сами се ставате во заблуда и ги привлекувате несоодветните мажи - тие што молат да земат.

повели кога сакаш јави ми, ќе ти дадам консалтинг али цехот во кафана ќе си го платиш. се сомневам дека толку се држиш за да се излажам јас да извадам новчаник.

понудата стои. поздрав

anna напиша:
a da dodadam i 11 pravilo..nemoj mnogu da svrljas naokolu posto ke te fatam..ako go prais toa moras mnogu pametno da se skries..ako te fatam ke mora debelo da si ja naplatis greskata..:)ako nejkes ja ke ti ja naplatam..Smile
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

abe kenzo tange.. ako ne si ja svatil poentata,a si se vpustil vo glupa psihoanaliza na mojata licnost i delo,ke gradis glupi zeleznicki stanici kako nasava:))))
podobro vpustise vo sopstvena psihoanaliza ako se najde pogoden od napisanoto..Smile
ponudata ja privakam..
a mislis deka mene me zdobole nekoj del od telovo dali ti ke se fatis za novcanikot i ke platis???
i da, ja sum princeza..so biser vo pickata..toa svati go kako sakas..Smile
bi bilo podobro i ti da pocnes da se osekas ko princ..Smile)
naglaseno-ponudata ja privakam!Smile)))
koga ideme?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
haubica
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 27
Местолокација : svugdje i nigdje
Registration date : 2008-04-07

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 6:52 am


VIRKANJE, PORNIĆI...

Što muškarci vole kod ženaKomad
u superminici nije uvijek ono što muškarca izluđuje, posebno na duge
staze. Većina muškaraca zahvalit će bogu na ženi ukoliko mu priušti
jedno od deset sitnih ali bitnih zadovoljstava:1. Ljubav ide kroz želudac


Unatoč emancipaciji i brisanju podjela poslova na muške i ženske, u
većini obitelji žena kuha, a čak i one najneovisnije vole barem
povremeno kuhati za svoga muškarca. To je ritual u kojem uživaju obje
strane – on zbog kraljevskog tretmana, a ona kao kulinarska umjetnica,
posebno ako on svoje oduševljenje zna izreći na pravi način. Budu li
hvale dovoljno dobre, možda se izvuče i od pranja posuđa, a i sam čin
jedenja može krenuti u neočekivanom smjeru – prvo međusobno hranjenje,
a poslije... ovisi o količini mašte koju imate.


2. Istaknute bradavice


Zna se da su 'Prijatelje' gledali i muškarci koji tu seriju uopće
ne vole, a sve zbog istaknutih bradavica Jennifer Aniston. Žene kojima
je čudno da se muškarci pale na nešto što se ustvari uopće ne vidi
nemaju pojma o muškim maštarijama.

Grudi su muškarcima poput sladoleda, a kako najbolje sladolede čine
dodaci, bradavice su poput čokoladnog preljeva ili mrvica od lješnjaka,
a to što se bradavice ne vide ispod neprozirne odjeće samo još više
raspaljuje mušku maštu.
'Prijatelji' gledanost barem malo trebaju zahvaliti ovim bradavicama


3. Kad mu uzvrati 'onaj' pogled


Muškarci smatraju da bi svijet bio puno bolji kad bi im žene češće
uzvraćale pogled. Uopće nije važno hoće li se nakon pogleda dogoditi
nešto konkretno, dovoljno je da na trenutak između dvoje ljudi prođe
neka vibra i dan je već ljepši. Ide li uz pogled i osmijeh ili
oblizivanje usana, naravno, erotično, a ne kao da ste netom pojele
burek, ništa se i ne mora dogoditi.

Savjet ženama: nemaju svi muškarci vulgarne namjere i neće vam se
svaki zalijepiti ako ga pogledate pomalo izazovno. Doduše, treba
iskustva da ih naučite razlikovati, ali kad se izvještite, razmjena
pogleda i vama bi mogla predstavljati jednako zadovoljstvo. Priznale to
ili ne, ženama ego raste kad osjete da ih netko zamjećuje i gleda.

4. Kad stavlja sjajilo za usne


Žene su uvjerene da muškarci vole gledati usne meke i sjajne od
sjajila, no istina je da ih raspaljuje pogled na ženu koja nanosi
sjajilo. Napućene usnice, glava zabačena unatrag, oči često zatvorene,
pokreti usnama koji potiču maštu... treba li dalje objašnjavati?
Pokreti usnama žene koja nanosi sjajilo na usne često maštu odvedu u zanimljivim pravcima


5. Žena bez odjeće i šminke


Muškarci kažu da svaka žena može sjajno izgledati ako na
raspolaganju ima zlatnu kreditnu karticu i puno radno vrijeme pred
ogledalom, ali pravo je pitanje kako izgleda bez odjeće i, jednako
važno – bez šminke. Uspješno je položila test ako dobro izgleda i u
bijelim pamučnim gaćicama koje bi pristajale njenoj mami.


6. Kad pristojna cura opsuje


Mnogi stereotipi još su na snazi, pa nije problem kad gospoda
primariusi u bolnicama sočno psuju, no kad je u pitanju žena... Malo je
ljudi koji ili kod oba spola toleriraju psovanje, ili ga smatraju
nepoželjnim, bez obzira psuje li žena ili muškarac.

No to su ionako moralna pitanja, a ono što pali većinu muškaraca je
kad se inače fina i staložena cura iznervira toliko da glasno opsuje.
Sve je tu seksi, i psovka i njeno crvenilo i nespretne isprike...
Kad žena skuha obrok svom muškarcu, nije riječ samo o klopi nego o ritualu i nije svejedno kakvu ulogu tko igra


7. Žena koja vježba


Teško je reći što je tu više seksi: oskudna odjeća za treninge,
tijelo u svakakvim pozama, znoj, ubrzano disanje... Što god bio razlog,
percepcija većine muškaraca je da su žene superbića čija je supermoć
gimnastičku dvoranu pretvoriti u mjesto vruće predigre (ili barem hard
core maštarija).


8. Dvije cure pripijene na plesnom podiju


Muškarce ženski ples napaljuje, a još kada dvije frendice plešu,
muškarce to pali bez obzira ima li među njima seksualnog naboja ili se
samo zezaju. Naravno, u ovu kategoriju ne spada ples dvije frendice na
svadbi uz megamiks Dalibora Bruna. Iako se u pornićima curama uvijek
pridruži barem jedan muškarac, u stvarnosti se to događa rijetko i
nikada s istim rezultatom kao na filmu. Nezadovoljne neće biti samo
cure, nego i svi dečki koji su kao telci buljili dok kreten nije sve
pokvario... Ovisno o tipu lokala i klijentele, mogle bi pasti i batine.
Svaka prilika za virkanje je dobra
9. Prilika da 'virne u skriveno blago'


Istraživanja pokazuju da su u seksu muškarci znatno više vizualni
tipovi nego žene, pa je i skoro sva porno industrija namijenjena
muškarcima.

Cura zato ne mora biti seksolog da bi otkrila kako će pun pogodak
biti 'slučajni' nespretni pokreti koji otkrivaju donje rublje, grudnjak
ili podvezice.

Metoda je univerzalna, pa je namijenjena svima i uvijek: i kad
uočite stranca koji vas privlači, i kad ste u početku veze pa je
virkanje dobar uvod u seks, ali i kad ste u dugogodišnjoj vezi pa
želite razbiti monotoniju.

Pritom je muškarcu gotovo svejedno je li prilika da 'zaviri u ono
što se ne vidi u izlogu' nastala slučajno, 'slučajno' ili mu je žena
uputila otvoreni poziv na 'brzo razgledanje'.

10. Cura koja voli porniće i ostale 'prljavštine'


Muškarci obožavaju porniće, ponosni su na to i ne razumiju baš
najbolje zašto se oni curama gade, smiješni su im ili su indiferentne
prema njima. Jedna od maštarija gotovo svakog muškarca je gledanje
pornića s curom, a za curu koja to predloži sama, bez nagovaranja,
štošta bi učinili. Iako malo parova prakticira gledanje pornića udvoje,
stručnjaci tvrde da metoda pali i da se 'vruća atmosfera' uz 'filmove
za odrasle' može zadržati satima.

J.C.Š.
srijeda, 07.06.2006.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kenzo Tange
Moderator


Број на мислења : 21
Registration date : 2008-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 9:55 am

значи бело прање се деси... убаво е тоа нели.

да се растеретам со работа па ќе ти посветам време.

ако не ќе треба во канцеларија да те носам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 11:13 am

Kenzo Tange напиша:
значи бело прање се деси... убаво е тоа нели.

да се растеретам со работа па ќе ти посветам време.

ако не ќе треба во канцеларија да те носам

iako ne si stail quote jas ke te komentiram..interesno mi e:)

znaci kancelarija...dobra ideja..i tamu se pie kafe..:)a i dobro izgledam po kancelarii:)imam soodvetna garderoba:))

mala ispravka vo terminologijata..belo pranje ne se vika ona so tece koga ja palis zenskata..
belo pranje dobivas od zdravstveni pricini..i e potecno,ili mi ti pomalce gusto..Smile))
ali polekaaa..ke go sobladas ti materijalot brzo..Smile

p.s.kafeto ke go varis ili ke mi go kupis? ili treba po pat da si kupam 100 grama kafe?Smile
ali pazi ne ti davam edinici..nego segmenti..slusam togas stanuvas magionicar:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kenzo Tange
Moderator


Број на мислења : 21
Registration date : 2008-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 1:06 pm

премногу збориш девојче, ама има лек и за тоа.

пиши ми приватна порака со твој мобител, остави зборење за со други зашто брзо ќе ме разочараш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 1:16 pm

jas ne pobarav da bidam izlecena od zborenje..Smile
a i znam koga se zbori koga ne..Smile
hmmm.. ke te razocaram..zasto mislis deka toa mi e bitno?
mozes i ti da me razocaras..ke ti bide bitno toa?
za mojot mobilen ke se potrudis malku poveke..javno ili na pp..Smile
i ne zaboravaj..ja sum princeza.. queen a ti pocnuvas da go otkrivas princot vo sebe..Smile king
ke bide veselo sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kenzo Tange
Moderator


Број на мислења : 21
Registration date : 2008-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 1:26 pm

Ммм значи со тебе треба само грубо и длабоко да се поставам. ќе размислам за врзување, да не ми се расплачи малата принцеза од премногу.

пиши порака и прекини да фрустрираш рандом

за твое добро Ана, не ти мислам ништо лошо, напротив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 1:41 pm

a mislis deka jas ti mislam nesto loso??? naprotiv..samo ubavi raboti mi plivaat vo glavcevo..Smile
patot do princeza bese dolg i trnliv..zatoa podobro bidi dlabok..grub li nezen..po potreba..
procenija sam situacijata..Smile

i pisi si gi godinkite na pp..
normalno..ti prv..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
haubica
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 27
Местолокација : svugdje i nigdje
Registration date : 2008-04-07

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 4:31 pm

On je očito umislio da je bijelo pranje trag od sperme. Znaš ono ne promjeniš gaće pa ti ostane. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 4:39 pm

haubica напиша:
On je očito umislio da je bijelo pranje trag od sperme. Znaš ono ne promjeniš gaće pa ti ostane. Very Happy
carico moja!!!hahahahaha
mozda je mislio da me jako napalio..pa nisam promenila gace..da ga duze osecam medju nogama..Smile
a tek kad se upoznamo..bacicu mu gacice u krilo..:)dok sedi pored mene i casti me kavu:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
haubica
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 27
Местолокација : svugdje i nigdje
Registration date : 2008-04-07

ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   Вто Апр 08, 2008 5:07 pm

E bogami al je umišljen. Ti ćeš da ga sašiješ. Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Потребни состојки за машката сексуалност-Potrebni sastav za musku seksualnost?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Женски муабети...Zenski razgovor..-
Отиди до: