HomePortal**GalleryРегистрирајте сеВлез+ 18 Врело
Navigation
 Почетна
 Форум
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Latest topics
» Foot Fetish?
Вто Ное 18, 2014 5:12 pm by FeetsIsTheBest

» Obozavanje na stapalala
Пет Окт 05, 2012 5:18 pm by opusteno123

» Obozavanje na stapala broj dva
Пет Окт 05, 2012 5:16 pm by opusteno123

» Што ве “пали”? Sta vas ''PALI''?
Чет Сеп 20, 2012 11:56 am by footlover

» ponizuvanje za uzivanje
Чет Дек 09, 2010 4:14 am by sasavr86

» Porn Passwords
Сре Јан 28, 2009 8:28 pm by masterfaster

» XXX Filmovi ya vas ya simnuvanje
Сре Јан 28, 2009 8:26 pm by masterfaster

» Информатички жени
Пет Јан 09, 2009 5:51 pm by jovexxl

» НАСКОРО НЕШТО ИНТРЕСНО
Пет Јан 09, 2009 1:29 am by buco

KLIKNI TUKA

Share | 
 

 Лезбејките се палат на Северина

Go down 
АвторПорака
Sexy-baby
Admin
avatar

Број на мислења : 639
Registration date : 2008-02-04

ПишувањеПредмет: Лезбејките се палат на Северина   Сре Фед 06, 2008 11:32 am

Хрватскиот лезбејски портал CroL ја прогласи ја пејачката Северина за најсекси Хрватка за 2007 година. Севе конечно се закити со оваа титула, имајќи предвид дека изминатите години титулата и ја земаа Ана Брдариќ и Антонија Блаќ.

Второпласирана се најде водителката и пејачка Ида Престер, а веднаш зад неа Јадранка Инавис – Јаја.

Во конкуренција за најсекси Хрватска се најдоа Нивес Дрпиќ, Вана Барбара Радуловиќ, Ана Угарковиќ, Миа Ковачевиќ, Јелена Перчин, Јелена Вељача, Петра Нижетиќ и Данила Трбовиќ.

За сега Северина не ја коментира освоената титула.Последната промена е направена од Cura_sk25 на Нед Мар 09, 2008 9:24 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vidikovec.forumzen.com
anna
Секс - пубертетлија


Број на мислења : 145
Registration date : 2008-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Лезбејките се палат на Северина   Вто Мар 04, 2008 3:03 pm

curo severina e zakon!!! da bev masko dosega ke ja plesnev..Smile
posto ne sum staj mi slika od muz so vakva titula..Smile)
i nemoj da ja preseces slikata na polovina..Smile
i da ne bide oblecen..kako gospogicava na slika..Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
haubica
Секси-ученик
avatar

Број на мислења : 27
Местолокација : svugdje i nigdje
Registration date : 2008-04-07

ПишувањеПредмет: Re: Лезбејките се палат на Северина   Вто Апр 08, 2008 3:37 am

Ne pali me nešto Severina naime ne volim silikone kako u sisama tako ni na usnama.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Лезбејките се палат на Северина   

Вратете се на почетокот Go down
 
Лезбејките се палат на Северина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЛЕЗ-ГАУ-БИ-СЕКС-Пријателско катче...LEZZ-GAY-BI SEX kutak-
Отиди до: